שיפור תמונות

רוצים לשפר את מראה התמונות הישנות שלכם שכבר דהו עם הזמן ואפילו נקרעו חלקית? מחפשים דרך לשמר את הזיכרון המשפחתי גם לדורות הבאים?

חייגו עוד היום 072-334-0707 והזמינו שירות שיפור תמונות!

הטכנולוגיה של היום והידע של גרפיקאים מקצועיים מאפשרת גם לכם לשפר ולשמר את הזיכרון היקר שלכם. קוראים לזה שיפור תמונות במהלכו התמונות הישנות, אפילו כאלה שכבר נקרעו ונפגעו קשות מנזקי הזמן והסביבה, עוברות סריקה, ניקיון, הסרת כתמים, השלמת החלקים החסרים ומילוי בצבע. בסיום התהליך הלקוח מקבל קובץ דיגיטלי עם תמונות איכותיות ומלאות חיים.

שיפור תמונות – הביקוש עולה

למי מאיתנו אין תמונות הזקוקות לשיפור על ידי גרפיקאי מקצועי? חלקינו רוצים להיראות הרבה יותר טוב ולמטרה זו אין כמו פוטושופ, וחלקינו מבקשים להחזיר לחיים את התמונות הפגומות של בני המשפחה, שחלקם לצערנו כבר לא בחיים. אם אתם לא גרפיקאים מקצועיים ואין ברשותכם את הכלים הטכנולוגיים הנחוצים, כנראה שלא תוכלו להגשים את החלום והזיכרון היקר ילך לאיבוד. אלא אם תיעזרו בשירות שיפור תמונות. בשנים האחרונות שירות שיפור תמונות צובר יותר ויותר ביקוש תוך שהוא מציע פתרונות נפלאים הנגישים לכל אדם ולכל זיכרון. מוסרים את התמונה או התמונות לחברת פיקס פיקסל ונותנים למקצוענים לעשות את העבודה.

שיפור תמונות – לשפר את הזיכרונות

שיפור תמונות הנעשה בחברה מקצועית ואמינה זהו טרנד חם, אם כי מעבר להכל זו הזדמנות נפלאה לשפר את הזיכרונות שלנו. הרי פעם, בעידן הלא רחוק, היו מצלמים בפילים ואת התמונות המודפסות היו שומרים באלבומים. זה כמובן במקרה הטוב, אצל רובינו חלק נכבד מהתמונות זרוקות אי שם בבוידם בשקיות ניילון מאובקות או קופסאות נעליים מתפוררות. כתוצאה מכך, התמונות המודפסות דוהות, מתקמטות, מתקפלות ונקרעות. לעיתים אפילו קשה להבדיל בין הדודה בתמונה לכלבה האהוב. אז מה עושים? משפרים את התמונה ומשפרים את הזיכרון!

לשמר את הזיכרון

שיפור תמונות הוא לא רק שיפור הזיכרון שאין מה לעשות, עם השנים, הולך ודוהה גם בראש וגם על הנייר. אבל לא במחשב. הקבצים הדיגיטליים וכן התמונות שכולנו מצלמים היום באמצעות טלפונים חכמים ומצלמות דיגיטליות ישמרו לנצח, בתנאי כמובן שעושים את הגיבוי הנכון ובמקום הנכון. לכן, שיפור תמונות מאפשר גם לך לא רק לשפר את הזיכרון המשפחתי היקר אלה גם לשמר אותו לדורות הבאים. בפיקס פיקסל אנו סורקים את כל סוגי התמונות והנגטיבים ולאחר ניקיון יסודי ושיפור מקצועי התמונות עוברות לקבצים דיגיטליים.

התקשרו עוד היום ל- 072-334-0707 והזמינו שירות שיפור תמונות רק מהמקצוענים באמת!

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג