עיבוד תמונה

עיבוד תמונה – אסתטיקה במיטבה

רוצים להיראות טוב בתמונות? מחפשים דרך להציל תמונות ישנות שלכם או של בני המשפחה? הזמינו שירות עיבוד תמונה!

התקשרו ל – 072-334-0707 והצוות המקצועי של פיקס פיקסל יחולל בעבורכם ניסים!

 מי לא היה רוצה להיראות טוב בתמונות? אם נהיה כנים – אז כולנו! וזה בהחלט רצון לגיטימי וכעת מציאות הניתנת להשגה. כמובן אם אתם גרפיקאים מקצועיים ויש ברשותכם תוכנת פוטושופ. ואם לא? במקרה כזה אפשר לפנות לחברת פיקס פיקסל המציעה שירות עיבוד תמונה לכל דורש. אנו מעבדים תמונות מכל סוג, בכל כמות והכי חשוב – במחירים נגישים לכל נפש. חברת פיקס פיקסל מתמחה בנושא של עיבוד תמונה עבור אנשים פרטיים וגופים עסקיים ומציעה את האפשרות לשפר ולשפץ את הוויז'ואל באמצעות כלים טכנולוגיים מתקדמים מאוד, עם ציוד חדיש ומדויק.

עיבוד תמונה ושמירה על איכות

אצלנו בפיקס פיקסל, חשוב לנו להעניק שירותים מקצועיים במטרה לאפשר לכם לשחזר רגעים חשובים, גם את אלה שמיוצגים בתמונות לא איכותיות. אנו מאמינים, שבאמצעות טיפול מקצועי נכון ואיכותי של עיבוד תמונה על כל רבדיה, ניתן להחזיר לתמונות רבות את הכבוד האבוד שלהן ולשפר את הזיכרון והסיפורים שעומדים מאחוריהן.

 עיבוד תמונה כולל:

  • שיפור הצבעים ואיכותם כנגד דהייה עקבית ומתמשכת.
  • שיפור הניגודיות והבלטת אלמנטים חשובים בתוך כל פריים.
  • ניקוי פגמים שנוצרו עם הזמן.
  • גיבוי כל החומרים בבטחה.

עיבוד תמונה דיגיטלית יכול לנבוע מצרכים שונים, בין אם מדובר בתמונות טכניות לעסק, ברצון להשלים תמונה טובה לאלבום משפחתי או למשל תמונה לתעשייה הביטחונית. לכל צורך קיים מענה. כמו כן, עיבוד תמונה לא חייב להתבצע רק על תמונות סטילס ישנות הנסרקות אל המחשב, אלא גם על תמונות דיגיטאליות קיימות.

 דיגיטציה מתקדמת

חברת פיקס פיקסל מובילה את תחום הדיגיטציה לאורך שנים באמצעות עובדים מקצועיים ואמינים המשתמשים בציוד המתקדם ביותר כיום בשוק  ובתוכנות עדכניות לשם עיבוד תמונה. עיבוד תמונה דיגיטאלית הוא תחום מורכב וחשוב, הדורש לדעת בדיוק מה עושים בכל רגע. עבודה ממוחשבת על שיפוץ ויזואלי דורשת דקדקנות וזאת הגאווה הגדולה ביותר שלנו – הפרטים הקטנים יוצרים את ההבדל בין תמונה שנראית טוב ובין מוצר סופי איכותי ומרשים.

 שירות לכל כמות!

אם אתם צריכים את השירות הממוקד של עיבוד תמונה – תמונה אחת יחידה או כמות גדולה של תמונות –  חברת פיקס פיקסל תשמח להעמיד את מלוא יכולותיה כדי לספק את השירות. אנו מאמינים גדולים בשירות המקצועי האיכותי שלנו וכל לקוח יכול לקבל הטבה בשווי מאות שקלים. אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל את כל המידע המקצועי והרלוונטי שאתם צריכים ורוצים כדי להבין מהו עיבוד תמונה.

התקשרו עוד היום ל- 072-334-0707 ותיהנו משירות עיבוד תמונה חסר תחרות ובמחיר שווה לכל נפש!

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג