המרת קלטות וידאו

המרת קלטות וידאו זה עניין של זמן

גם לכם יש בבית קלטות וידאו ישנות עם הסרטים האהובים וסרטונים משפחתיים? גם לכם אין שום דרך לראות אותם? שירות המרת קלטות וידאו יפתור לכם את הבעיה!

חייגו עוד היום ל- 072-334-0707 ותיהנו משירות מהיר עד הבית ובמחיר אטרקטיבי.

המרת קלטות וידאו תופסת תאוצה כבר כמה שנים, וזאת משום שהטכנולוגיה כבר מזמן אינה תומכת במגוון קלטות ה-VHS הישנות, כולל מכשירי הווידאו השונים. היום לא ניתן למצוא מכשירי וידאו בחנויות ועל אחת כמה וכמה כאשר מדובר בקלטות, משום שהמדיה הדיגיטאלית היא זו ששולטת ומאפשרת לשמור על גבי המחשב את כל הסרטים, הסדרות, צילומי הסרטונים המשפחתיים ועוד. המרת קלטות וידאו בחברת פיקס פיקסל היא תחילתה של תקופה חדשה, שתיתן לכם את היכולת והאפשרות לצפות מחדש בכל מה שכבר אין לכם דרך לעשות זאת.

המרת קלטות וידאו מסוגים שונים

היום מי שרוצה לראות סרט שצילם פעם במצלמה ישנה, או סרט שהקליט במכשיר הווידאו, יתקשה מאוד לעשות זאת, אלה אם יחליט להזמין שירות המרת קלטות וידאו. מה שכן, המרת קלטות וידאו על סוגיהן השונים, מחייבת החלטה מהירה, משום שבכל יום שעובר, איכות התמונה והקול יורדים עד לאובדן מוחלט של החומרים. לכן, ניתן להמיר את קלטות הווידאו או כל סוג של פילם צילום באמצעות מדיה דיגיטאלית ושמירה על דיסק שאותו ניתן לנגן בכל די וי די, מחשב ומערכת (אודיו בלבד).

איכות התמונה כן קובעת

לצד המרת קלטות וידאו למדיה דיגיטאלית, חשוב מאוד גם לשפר את איכות התמונה. חברת פיקס פיקסל יכולה באמצעות אנשי מקצוע מנוסים ועם הציוד החדיש ביותר בתחום, לבצע המרת קלטות וידאו מכל סוג לקבצים דיגיטאליים, כאשר במידת הצורך ניתן גם לשפץ ולשפר את איכות התמונה והקול.

היתרונות של פיקס פיקסל:

  • המרת קלטות וידאו מתבצעת באמצעות כלים ותוכנות עריכה חדישות.
  • פיקס פיקסל משרתת את קהל לקוחותיה בפריסה ארצית רחבה, מה שמאפשר לכל אחד להשתמש בשירותים מקצועיים ומהירים.
  • ניתן לאסוף את החומרים מבית הלקוח ולהחזירם בתיאום מראש.
  • כל התוצר מגובה באופן מלא במקום בטוח.

יצירת קשר להזמנות

בפיקס פיקסל יודעים עד כמה חשובים החומרים שנמצאים על הקלטות. אמנת השירות שלנו מעוגנת ברצון לספק לכל לקוח את המוצר הטוב ביותר, עם שימור החומרים המקוריים ושיפור החומרים החדשים. בעת הזמנת שירות המרת קלטות וידאו לכל לקוח גם ניתנת הטבה יוקרתית שוות ערך. הדרישה לעבודה מקצועית ולאיכות ששמה דגש על הצורך האישי לצד היכולות הטכנולוגיות מציבה את פיקס פיקסל כחברה מובילה בתחומה ומאפשרת לנו לספק לכולם את ההמרה שתשאיר את הסרטים הללו עדכניים גם במאה ה-21.

התקשרו עוד היום ל- 072-334-0707 ונשמח להעניק לכם שירות המרת קלטות וידאו חסר תחרות!

 

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג