סריקת שקופיות

סריקת שקופיות למען הסיפורים

רוצים לשמר את השקופיות שלכם לאורך שנים? דואגים לזיכרונות המשפחתיים היקרים? מתכננים להראות לחברים את התמונות אך אין לכם איך?

חייגו עוד היום ל- 072-334-0707 והזמינו שירות סריקת שקופיות!

 בעבר היו ערבי הקרנת שקופיות להיט גדול. מדי פעם היו מתקבצים בני משפחה או חברים וצופים יחד בשקופיות, שהוצגו על בד לבן וגדול. הם ראו את התמונות מטיול של אחד החברים או אירוע משפחתי שכולם רצו להיזכר בו. היום כבר מדובר בטכנולוגיה ישנה מאוד ומי שרוצים להמשיך ולשמר את מסורת הקרנת השקופיות או פשוט לשמר את התמונות עצמן – סריקת שקופיות היא הפתרון. חברת פיקס פיקסל מציעה שירות סריקת שקופיות יעיל, מהיר ועד הבית שבסיומו תקבלו לידיכם קבצים דיגיטליים באיכות גבוהה.

 סריקת שקופיות באיכות גבוהה

חשוב לציין, כי סריקת שקופיות אינה פוגמת כהוא זה באיכות השקופיות עצמן, אך המהלך הכרחי משום שלכל שקופית יש תוקף מסוים והחומר ממנו היא עשויה מאבד מאיכותו ותמונה שצרובה עליה נפגמת כמובן. חברת פיקס פיקסל הינה מקצועית ומובילה בתחומה וכל לקוח יכול ליהנות משירות סריקת שקופיות מקצועי ואיכותי, בהתאם לצרכיו האישיים.

 תהליך סריקת שקופיות כולל:

  • איסוף כל החומרים מבית הלקוח ביום ובשעה הנוחים לו.
  • העברתם למעבדה – שם הם עוברים תהליך של ניקוי.
  • סריקת שקופיות באמצעות ציוד חדיש ומתקדם.

בסיום התהליך שקופיות המקור חוזרות כלאחר כבוד למקומן בקופסאות או באלבומים, כאשר הקבצים הדיגיטאליים עוברים לגרפיקאים. באמצעות תוכנות עריכה דיגיטאליות מתקדמות, כל תמונה בכל קובץ עוברת מקצה שיפורים לחידוד הצבעים, ניגודיות ברורה יותר והעלמת פגמים שנוצרו לאורך השנים על השקופית עצמה. לאחר מכן כל התוצרים חוזרים באופן מסודר לבית הלקוח.

מדיה חדשה

שקופיות בעבר היו אחד מעוגני התרבות החברתיים של קבוצות רבות. באמצעות השקופיות ניתן היה ללמוד בבתי הספר, ליהנות מחוויות משפחתיות ולהתגאות בחברים. היום הכל נשאר אותו הדבר, אך המדיה השתנתה. אנו כבר לא חיים במרחב אנלוגי ופיזי כי אם במרחב דיגיטאלי ווירטואלי. חברת פיקס פיקסל בעלת ניסיון רב בתחום ופועלת מתוך תודעת שירות גבוהה המבוססת על הרצון לעזור ולשמר את ההיסטוריה האישית של כל אחד ואחת. באמצעות סריקת שקופיות העבר ממשיך לחיות גם בעתיד, בדור נגני ה-HD.  

לפנות לפיקס פיקסל

אנשי המקצוע של פיקס פיקסל פועלים על פי סטנדרטים מאוד גבוהים של יכולות טכנולוגיות ועבודה בדגש על הפרטים הקטנים. כל אחד מוזמן ליצור קשר ולברר את כל המידע הדרוש לגבי סריקת שקופיות. סריקת שקופיות באמצעות חברת פיקס פיקסל מעניקה לכל לקוח תוצאות מרשימות, כמו גם הטבה בשווי מאות שקלים. כל התוצרים מגובים במקום בטוח וניתן תמיד לברר ולדעת באיזה שלב תהליך סריקת שקופיות נמצא.

התקשרו עוד היום ל- 072-334-0707 וקבלו מאיתנו הטבה לסריקת שקופיות איכותית ומקצועית!

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג