מצגת תמונות

מצגת תמונות – מיוחד ומפתיע

אוהבים לצלם אבל מתלבטים על הדרך הטובה ביותר להציג את התמונות? רוצים שהתמונות באמת ירגשו את הצופים? הכינו מצגת תמונות!

חייגו אלינו ל- 072-334-0707 ונשמח לסייע לכם במשימה!

מצגת תמונות היא לא רק הדרך הטובה ביותר להציג את התמונות שצילמנו ולהיזכר ברגעי האושר המשותפים עם בני המשפחה והחברים, היא גם אחת המתנות המקסימות ביותר שניתן להעניק ליקירנו ולעצמנו. מדובר במתנה שהיא חוויה ייחודית בפני עצמה המאפשרת להראות עלילה בסדר מסוים לעיני כל, בשילוב מוזיקה נבחרת וכך לספר את הסיפור שרוצים. אז אם גם אתם רוצים מצגת תמונות – חברת פיקס פיקסל מציעה לכם שירות יעיל ונגיש הכוללת איסוף חומרים מהבית, סריקת תמונות או שקופיות קיימות, שיפורן במידת הצורך על ידי גרפיקאי מקצועי והמרתן לקבצים דיגיטליים.

מצגת תמונות – מה חשוב לדעת?

הליך הכנת מצגת תמונות נראה לכאורה כהליך פשוט אך זוהי מלאכה עליה יש לעבוד לא מעט זמן ולהשקיע בה לא מעט מחשבה. בגדול, ההליך כולל:

  • מסד הנתונים – תחילה יש להכין את מסד הנתונים עליו תתבסס כל מצגת תמונות.
  • סריקה – יש לסרוק את כל התמונות אותן רוצים לשלב במצגת באמצעות סורק מקצועי.
  • שיפור – מומלץ, במיוחד אם מדובר בתמונות ישנות, לנקות אותן מאבק, לתקן פגמים ולהשלים חלקים חסרים.
  • מוזיקה – לאחר שהתמונות יהיו נקיות יש לשלבן במצגת על רקע מוזיקה מתאימה.
  • מלל – במידת הצורך אפשר לעטר את המצגת במלל שיספר בנקודות קצרות את הסיפור כדי להעניק לצופים חוויה מרגשת.

מצגת תמונות עסקיות

פיקס פיקסל היא חברה בעלת ניסיון רב ומציעה את השירות הטוב ביותר למי שמבקש להיעזר בה לטובת בניית מצגת תמונות עסקית מרשימה ומכובדת. הכנת מצגת תמונות בדרך כלל מיועדת להצגת מוצר חדש, להדרכה על שירות, לשיווק ולצורכי מכירות. השילוב של תמונות ומלל יכול ליצור מצגת תמונות שתיתן לצופים את האפקט הרצוי. הצגת עסקים באמצעות מצגות מהווה בסיס שיווקי משמעותי מאוד וככל שהמצגת מושקעת יותר ומכילה עזרים, חומרים מכוונים ואסתטיקה נקייה – כך ההשפעה גדולה יותר. אנשי המקצוע המנוסים של פיקס פיקסל מבצעים הזמנות באמצעות הציוד החדיש ביותר ועם שירות בפריסה ארצית ניתן לספק את צרכי הלקוחות הרבים. כל מוצר מוגמר מגובה במקום בטוח וזאת על מנת שניתן יהיה להשתמש במצגת בכל רגע נתון. 

שירות מהיר בעידן טכנולוגי

בניית מצגת תמונות באמצעות שירותיה של חברת פיקס פיקסל מבוססת על ערכי העידן המודרני של שנות האלפיים. הטכנולוגיה מכתיבה קצב ברור ומוגדר ובניית כל מצגת מתבצעת במהירות רבה ובאיכות גבוהה ביותר. למרות הטכנולוגיה, אצלנו בחברת פיקס פיקסל מתייחסים לכל לקוח כעולם ומלואו מתוך הרצון ליצור מצגת תמונות מתאימה, מגובשת ואטרקטיבית.

התקשרו עוד היום ל- 072-334-0707 כדי שנכין עבורכם מצגת תמונות איכותית וייחודית!

 

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג