סריקת נגטיבים

סריקת נגטיבים לשמירה על איכות התמונות

יש בידכם נגטיבים ישנים ואתם חושבים איך אפשר לשמר את הזיכרון היקר הזה גם לדורות הבאים? אתם חייבים להזמין שירות סריקת נגטיבים!

התקשרו ל- 072-334-0707 ונשמח לעמוד לשירותכם!

שירות סריקת נגטיבים, שהפך לאחרונה למאוד מבוקש, מאפשר שחזור כל התמונות הקיימות על הפילם בצורה המקורית שלהן. הרי ידוע שהנגטיבים מאבדים מאיכותם במהלך השנים, וקשה מאוד לחלץ מהם את התמונות. לכן, אם גם אתם רוצים לשמר את הזיכרון האישי או המשפחתי שלכם לדורות הבאים, מומלץ להעביר את הנגטיבים הישנים שלכם לסריקה, שבסיומה הם יתורגמו לקבצים דיגיטליים. סריקת מנגטיבים בחברת פיקס פיקסל תבטיח לכם תוצאה איכותית במיוחד, במינימום זמן ובמחיר הכדאי ביותר שרק תמצאו. אז למה אתם מחכים?

סריקת נגטיבים מהירה ואיכותית

חברת פיקס פיקסל מציעה שירות יעיל ומהיר של סריקת נגטיבים. אצלנו ניתן באמצעים דיגיטליים לסרוק את הפילם ובעצם לדמות מצב של פיתוח קלאסי, כאשר בסופו של תהליך מתקבלות התמונות שאצרו הנגטיבים. יתרה מכך, במהלך מלאכת סריקת נגטיבים הם עוברים הליך של שיפוץ ושדרוג:

  • סילוק כתמים
  • ניקיון מאבק
  • תיקוני צבע,
  • תיקוני רקע
  • בהירות וחדות
  • השלמת תמונה וכד'

סריקת נגטיבים על ידי חברת פיקס פיקסל מתבצעת באמצעות שירות עד הבית: איסוף החומרים הנדרשים והחזרתם בנוסף לתוצר המוגמר, בהתאם לזמן הנוח ביותר לכל לקוח ובתיאום מראש. סריקת נגטיבים במעבדה המשוכללת שלנו מתבצעת באיכות גבוהה בזכות הניסיון הרב שיש לחברה בתחום.

שימור ההיסטוריה

רבים מן הנגטיבים אוצרים בקרבם את ההיסטוריה המשפחתית, את המאורעות שהגדירו את מאפייני המשפחה, ואת אלה שכבר אינם עמנו. מבעד לתמונות נראה כיצד התפתחה לה המשפחה שלנו במשך השנים, איך השתנינו ותמיד לחזור לאירועים ולסיפורים מרשימים ומרגשים.  סריקת נגטיבים מסייעת לנטו להשלים את התמונה הכוללת ולשמר טוב יותר את ההיסטוריה המשפחתית. חשוב לסרוק את הנגטיבים כי לכל נגטיב יש תוקף ובשלב מסוים איכות התמונות הנמצאות עליו , ואלו  שנפתח ממנו, תרד והנזק יהיה רב. לכן כדאי להקדים ולחשוב  על סריקת נגטיבים לשימור העבר המשפחתי עבור המשפחה גם בעתיד.

צעד ראשון לשימור הזיכרון

אצלנו בחברת פיקס פיקסל עובדים עם ציוד חדיש, כאשר סריקת נגטיבים הינה באיכות הגבוהה ביותר והגיבוי הוא לכל חומר ולכל תוצר קיים. כל לקוח זוכה לשירות הטוב ביותר, לחוויה מרגשת של פיתוח תמונות ושיפורן וכמובן גם הטבה יקרת ערך בשווי של מאות שקלים. כדאי להזמין עבודה מקצועית של סריקת נגטיבים.

התקשרו עוד היום ל- 072-334-0707 ואנו נדאג שגם הנגטיבים שלכם יזכו לחיים חדשים במינימום זמן ומאמץ מצדכם!

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג