אלבום שורשים

לעצב אלבום שורשים משפחתי מכובד

הילדים קיבלו משימה להכין אלבום שורשים? אולי אתם רוצים להכין אחד כזה ללא קשר לתוכניות משרד החינוך כדי לשמר את הזיכרון המשפחתי?

חייגו ל- 072-334-0707 ונשמח להכין גם עבורכם אלבום שורשים איכותי ומרהיב.

אלבום שורשים הוא פרויקט מרתק שרוב ילדי כיתה ז' מקבלים אותו כמשימה, במהלכה הם צריכים לבנות באופן ויזואלי את אילן היוחסין המשפחתי שלהם ולצאת למסע משפחתי בזמן. כך הילדים יכולים להכיר בצורה טובה יותר את המשפחה שלהם, את הנפשות הפועלות, אלה שבחיים ואלה שאינם כבר עמנו. ולא רק הילדים אלא כל בני המשפחה הבוגרים. השאלה היא – כיצד מכינים אלבום שורשים באמת איכותי המשמר בצורה הטובה ביותר את הזיכרון היקר? כמובן שרק עם חברה מקצועית כמו פיקס פיקסל המציעה שירותי עיצוב אלבום  שורשים באיכות הגבוהה ביותר, תוך שימת דגש על ערכי המשפחה והחשיבות ההיסטורית. כי כיום כבר לא מדובר רק בתמונות ישנות המצורפות לעבודה באופן פשוט למדי, אלא בעיצוב דיגיטאלי ואיכותי ברמת גימור מושלמת.

אלבום שורשים באיכות מדהימה

מכיוון שהכל היום מבוסס על מדיה דיגיטאלית וכל אחד היה רוצה לשמור על אלבום שורשים שלו לאורך שנים ארוכות, אצלנו בחברת פיקס פיקסל יכולים להעניק לכל ילד ולכל משפחה את המוצר הטוב ביותר. אך בשביל זה, בנוסף לסיפורים המדהימים שמתארים את בני המשפחה באילן היוחסין, חייבים לשלב באלבום גם תמונות המעשירות את הסיפורים והחוויות. רק שברוב המקרים, מרבית התמונות האמורות להיכנס לאלבום, אינן דיגיטאליות וזקוקות לשיפור ושיפוץ רציני באמצעות גרפיקאי מיומן.

הליך השיפור והשיפוץ לפני הכנת אלבום שורשים כולל:

  • סריקת התמונות
  • ניקוי פגמים
  • תיקון צבע
  • תיקון רקע
  • השלמת החלקים החסרים בתמונה
  • ואפילו הכנסה או הוצאת פריט מהתמונה או לחלופין איחוד של כמה תמונות לתמונה אחת.

שירות מפנק עד הבית

אנחנו בחברת פיקס פיקסל מציעים את הניסיון הרב שיש לנו בתחום סריקת התמונות הישנות ושיפור איכותן באמצעות שימוש במדיה דיגיטאלית. את כל התמונות הסרוקות אנו מגבים באופן מסודר במקום בטוח ולכל לקוח ניתן הגיבוי כחלק מן השירות – בתמונות הללו ניתן להשתמש עוד ועוד. אלבום שורשים מעוצב הוא חלק בלתי נפרד מיחסה של כל משפחה אל עצמה והוא מזמן כבר לא נתפס אך ורק כעבודה לבית הספר. חברת פיקס פיקסל מציעה את שירותיה בפריסה ארצית ועם שירות עד הבית שבהחלט מאפשר להשקיע עוד יותר ולבחור את התמונות הנדירות ביותר.

טלפון אחד יעשיר את עבודת השורשים!

אלבום שורשים היה ויהיה חלק בלתי נפרד מחוויית הילדות המחברת אותנו למשפחה. חברת פיקס פיקסל רוצה לעזור ולשמר את הנושא ומציעה שירותי סריקה ועיצוב מקצועיים מאוד, עם דגש אישי לכל לקוח. הניסיון הרב שלנו הוא הבסיס לאיכות בלתי מתפשרת ושיחה אחת יכולה להעשיר את התוכן.

התקשרו עוד היום ל- 072-334-0707 כדי שגם לכם יהיה אלבום שורשים איכותי שישמר לדורות הבאים!

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג