שחזור תמונות

שחזור תמונות – שימור הזיכרונות

 לתעד את המציאות, את עצמנו ואת יקירנו, מאז ומעולם היה עיסוק פופולארי. גם היום, או יותר נכון – במיוחד היום בעידן המצלמות הדיגיטליות, אין מי שלא עוסק בצילום. גם כדאי לעלות את התמונות לפייסבוק ובעיקר כדי לשמר את הזיכרון האישי והמשפחתי. הרי תמונות הן ללא ספק פיסות זיכרון נפלאות שכדאי מאוד לשמר אותן. הבעיה היא שהשימור יעיל בעיקר לגבי תמונות דיגיטליות. לגבי תמונות שצולמו בעבר ופותחו, המשימה הופכת להרבה יותר קשה. כי אין מה לעשות – הזמן עושה את שלו ולא עושה טוב לתמונות. בשביל זה כדאי מאוד כמה שיותר מהר, לשחזר ולשמר את מה שנשאר – לעשות שחזור תמונות. שחזור התמונות הוא חלק מתפיסת העולם של פיקס פיקסל – שחזור זיכרונות.

חייגו עוד היום 072-334-0707 וצוות פיקס פיקסל יעשה עבורכם סריקת ספרים מקצועית ומהירה.

 שחזור תמונות שמתאים לכולם

אם יש לכם תמונות ישנות הזקוקות לשחזור, צוות פיקס פיקסל יציע לכם שירות שחזור תמונות עד הבית, מבלי שתצטרכו לבזבז את זמנכם היקר ומבלי שתצטרכו לשבור את הראש. אצלנו בחברת פיקס פיקסל, אמינות היא חלק בלתי נפרד מן העבודה ומכיוון שכל לקוח המפקיד בידינו את ההיסטוריה האישית שלו, אנו מכבדים את העניין ופועלים בכל דרך למילוי רצונותיו המדויקים. אנו מבטיחים שגם התמונות שלכם יקבלו מראה חדש ורענן, מלא צבע וחיות. הרי שחזור תמונות היא לא רק סריקה והעברה לפורמט דיגיטלי אלא עבודת גרפיקאי מקצועי שמנקה את התמונות מאבק, מסיר כתמים, משלים את החלקים החסרים ומחזיר צבעים.

 שחזור תמונות מקצועי ואדיב

שחזור תמונות הוא שם כולל לתהליך מורכב. הוא כולל כמה שלבים:  

  • סריקה – סריקה מקצועית ומהירה של כל תמונה, כאשר כל אחת מן התמונות עוברת ניקוי פיזי וניקוי מפגמים המוטבעים בתוך הפריים עצמו, גם אם מדובר בתמונת סטילס וגם אם זו תמונה דיגיטלית.
  • שיפור – במהלך שחזור תמונות, התמונות נכנסות לסורק ואנשי הגרפיקה עובדים על כל אחת ומשפרים את מה שדרוש ומתייחסים לבקשת הלקוח.
  • שיפוץ – שיפור תמונות יכול לבוא לידי ביטוי בהעלמת קמטים, קיפולים וכתמים מהתמונה עצמה או הוספת צבע לתמונות שצולמו בשחור ולבן.

 כשההיסטוריה הופכת יפה יותר

לצורך שחזור תמונות חברת פיקס פיקסל משתמשת בציוד מהחדישים והמתקדמים ביותר כיום בשוק. הסורקים, תוכנות העיצוב והמעצבים הגרפיים מרכיבים יחד נבחרת מרשימה ביותר בתחום שחזור תמונות, הנשענת על ידע טכנולוגי וניסיון. אני מעניקים ללקוחותינו שירות שחזור תמונות מהיר עד הבית כולל ייעוץ טלפוני וכן תוצאה איכותית מעין כמותה, זאת כמובן תמורת מחיר חסר תחרות. יתרה מכך, כל לקוח מקבל מאיתנו הטבה משמעותית יקרת ערך, כחלק מתפיסת השירות שלנו.

 התקשרו עוד היום ל- 072-334-0707 ואנו נדאג לשחזר גם את הזיכרונות שלכם!

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג