סריקת נגטיב

מצאתם נגטיבים ישנים בארון? חושבים על מתנה מרגשת לחתונת הזהב של סבא וסבתא?

פנו אלינו עוד היום בטלפון 072-334-0707 ונשמח לסייע לכם בסריקת נגטיבים איכותית ובמחיר כדאי.

כל אחד מאיתנו במהלך החיים צובר זיכרונות וחוויות. חלקם הגדול אנחנו מתעדים על גבי תמונות כדי בכל רגע נתון לחזור אל אותן תחושות נפלאות. אך זה בתנאי שהתמונות הן במצב טוב ובכלל נגישות לנו, מה שאפשר לומר רק לגבי תמונות דיגיטליות. עם תמונות על גבי פילם – יש בעיה. הנגטיבים זרוקים אי שם בבוידם בשקית מאובקת והם אינם נגישים ובעיקר לא שמישים. וכמה חבל, כי כל מה שצריך לעשות כדי להחזיר את הזיכרונות לחיים זה להזמין שירות סריקת נגטיב.

סריקת נגטיב – מה זה אומר?

שירות סריקת נגטיב מאפשר גם לכם להעביר מידע מנגטיב, פילם ושקופיות על גבי קבצים דיגיטליים. כתוצאה מכך אתם תוכלו לשמור את הזיכרונות היקרים שלכם במקום בטוח, באופן מסודר והכי חשוב – לצמיתות. את התמונות מהנגטיבים, שעד כה שכבו אצלכם בארון בקופסאות נעליים או בשקיות מאובקות, אתם תוכלו להעלות לפייסבוק או אפילו לערוך סרטון וידאו המרכז את כל רגעי האושר שלכם.

סריקת נגטיב – איך זה עובד?

סריקת נגטיב זו מלאכה למקצוענים בלבד. לא כל הסורקים מיועדים לסריקת נגטיבים, בטח לא סורקים ביתיים שמטרתם העיקרית לסרוק מסמכים. אך מעבר לכך הסורק חייב להיות מאוד משוכלל, הכרחית כאן גם התערבותו של גרפיקאי מקצועי ומיומן בעבודה עם נגטיבים ישנים מכל הסוגים. גרפיקאי המבצע סריקת נגטיב לוקח בחשבון את טיב הסרט, את איכות הפיתוח שלו, את תנאי הסביבה בהם הוא נשמר ואת הרזולוציה הדרושה לשם פיתוח תמונות באמצעות סריקת נגטיב. לכן, אין ספק שאם רוצים תמונות איכותיות ומן הסתם הנגטיב שלכם הוא לא באיכות טובה – כדאי מאוד להפקיד את המשימה בידיים מקצועיות בלבד.

סריקת נגטיב – מה אנו מציעים לכם?

אם אתם מחפשים מקום בטוח, אמין ומקצועי בו אפשר להזמין שירות סריקת נגטיב – חברת פיקס פיקסל לרשותכם. סריקת נגטיב בפיקס פיקסל תבטיח לכם ראש שקט ותוצאה מעולה. על כך יכולים להעיד לקוחותינו הרבים והעובדה שאנו משתמשים בציוד חדש, איכותי והמתקדם ביותר כיום בשוק. אנו מעניקים שירות סריקת נגטיב מהיר עד הבית בפריסה ארצית, כך שלכם אפילו אין צורך לצאת מהבית . בסופו של דבר אתם תקבלו תמונות באיכות גבוהה בפורמטים כמו  JPG, Tiff, Bin ועוד.

התקשרו עוד היום ל- 072-334-0707 ותיהנו מסריקת נגטיב איכותית ומקצועית!

 

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג