סריקת אלבומי תמונות

סריקת אלבומי תמונות – אלבום דיגיטלי לכל דורש

אלבומי התמונות הישנים תופסים מקום ומעלים אבק? התמונות דוהות ומאבדות מאיכותן? חוששים שהדורות הבאים לא ייהנו מהן?

התקשרו ל-  072-334-0707 וגם אתם תוכלו ליהנות מסריקת אלבומי תמונות עד הבית ובמחיר אטרקטיבי!

אלבומי תמונות זה משהו שיש היום בכל בית. גם אם מדובר באלבומים עם תמונות ישנות שצולמו בפילם וגם אם מדובר בתמונות חדשות שצולמו במצלמות דיגיטאליות ופותחו. הבעיה היא שתמונות מודפסות לא נשמרות לאורך זמן. הן דוהות, מתקמטות, נקרעות ובכלל הולכות לאיבוד – שלא לדבר על כך שאלבומים תופסים מקום. אז מה עושים? מגבים את התמונות על ידי סריקת אלבומי תמונות לקבצים דיגיטליים ומפנים כמה שיותר מקום. אצלנו בחברת פיקס פיקסל אנו מציעים שירות סריקת אלבומי תמונות עד הבית, במינימום זמן ומקסימום תוצאה. בדקו בעצמכם!

סריקת אלבומי תמונות באופן מקצועי

סריקת אלבומי תמונות היא עבודה הדורשת סבלנות ומגע יד אדם לאורך כל הדרך. יתרה מכך, סריקת אלבומי תמונות בסורקים הביתיים לא משיגה את התוצאה הרצויה, לכן תמיד מומלץ לפנות לחברה מקצועית המעסיקה גרפיקאים מיומנים. הם יציעו לכם:

  • איסוף אלבומי תמונות מהבית
  • סריקת אלבומי תמונות בסורקים מהמתקדמים ביותר שיש כיום בשוק
  • שיפוץ ושדרוג תמונות הכולל ניקיון מאבק ולכלוך, תיקון חדות, צבעים, רקעים ואפילו השלמת החלקים החסרים בתמונה
  • העברת התמונות לקבצים דיגיטליים ברזולוציה נכונה
  • החזרת האלבומים לבית הלקוח, כולל קבצים דיגיטליים מגובים

להחיות את האלבום בשביל העתיד

במקרים רבים, נוטים האלבומים הישנים לצבור כמויות גדולת של אבק, או פשוט להישחק עם הזמן ולאבד את החיוניות ואת היכולת לשמור על התמונות. כמובן שלמי שיש אלבום ירצה לשמור עליו מכל משמר, אך מכיוון שהאלבומים הישנים הם לא נגישים באופן מיוחד, כבדים ומסורבלים, יתרון נוסף של סריקת אלבומי תמונות היא הנוחות. סריקת אלבומי תמונות מאפשרת לנו להקרין את התיקיות בדיוק על פי סדר ההופעה באלבום על מקרן, לשלב במצגות ואף לשתף ברשת החברתית האהובה עלינו. במובנים רבים, סריקת אלבומי תמונות מהווה את ההנאה המחודשת בדפדוף.

פיקס פיקסל – מחזירים את ההנאה לאלבומים

אלבומי התמונות הדיגיטאליים נוחים מאוד וזאת בעקר עקב היותם וירטואליים. מי שרוצים גם יכולים להדפיס אלבום דיגיטאלי בשביל הגרסה המוחשית יותר. אצלנו בחברת פיקס פיקסל העבודה על סריקת אלבומי תמונות מבוססת על ציוד חדיש מאוד, שירות מהיר וניסיון רב, שמעניקים לתוצר המוגמר את הכבוד הראוי לו.

התקשרו עוד היום ל- 072-334-0707 ואנו נדאג שגם האלבומים שלכם יקבלו גיבוי דיגיטלי!

 

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג