תיקון תמונות פגומות

התמונה של סבא וסבתא פגומה לחלוטין? הצבעים דהו והקמטוטים כבר לא מאפשרים לזהות את הדמות? אתם צריכים תיקון תמונות פגומות!

חייגו עוד היום 072-334-0707 – הצוות המקצועי של פיקס פיקסל לשירותכם!

לתקן את התמונה שנקרעה חלקית, להסיר את הכתמים הפוגעים באיכות התמונה, לשחזר את הדמויות המופיעות בתמונה, להחזיר לתמונה צבע או לחלופין להפוך תמונת שחור לבן לצבעונית, להכניס או להוציא פריט או אדם מהתמונה, לאחד כמה תמונות לאחת – כל זה אפשרי היום באמצעות שירות תיקון תמונות פגומות. אנו בחברת פיקס פיקסל נחזיר את החיוך גם לתמונה שלכם!

 תיקון תמונות פגומות – הסרת לכלוך

בדיוק כמו שאתם מנקים את ביתכם היקר מדוע שלא תנקו את הזיכרונות שלכם, שללא ספק הרבה יותר יקרים מהרכוש. תיקון תמונות פגומות מתחיל בהסרת הלכלוך מהתמונות המודפסות או מהנגטיבים מכל סוג, שהצטבר במהלך השנים. למעשה, תיקון תמונות פגומות מאפשר להסיר כל סוג של לכלוך הפוגע באיכות התמונה. ולא רק לכלוך אלה גם כתמים צהובים מהתמונות שדהו וכתמים אחרים שנוצרו עקב שמירת התמונות בצורה לא נכונה.

 תיקון תמונות פגומות – תיקוני צבע

הליך של תיקון תמונות פגומות הנעשה על ידי גרפיקאי מקצועי שנעזר בעבודתו בתוכנות מחשב מתקדמות, לא פוסח גם על תיקוני צבע. תיקון תמונות פגומות חייב לתקן את הצבעים כדי להחזיר לתמונה את הזוהר שלה, להפוך את הדמויות המופיעות בה להרבה יותר ברורות ולרקע הרבה יותר חיי. זה אפשרי והתוצאות מדהימות. תמונות בשחור לבן שצולמו בראשית המאה הקודמת, שצבען דהה לחלוטין והדמויות המופיעות בהן התמזגו עם הרקע, בעזרת מכשור מתאים פתאום חוזרות לחיים מלאי צבע וחיות. זו מתנה נפלאה לכל המשפחה המרגשת עד עומק הלב.

 תיקון תמונות פגומות – שחזור תמונה

תיקון תמונות פגומות מתייחס גם לתמונות שנקרעו ונפגעו בצורה כזו שלא רואים את הדמויות המופיעות בהן או שכן רואים אותם אך רק בצורה חלקית. זאת אומרת, אם יש לכם תמונה בה מופיע רק חצי מראשה של הדמות או שלחלופין חסרות לה ידיים או רגליים, שירות תיקון תמונות פגומות ישלים את החלקים החסרים ואתם תקבלו לידיים תמונה מלאה כאילו צולמה רק אתמול. יתרה מכך, שירות תיקון תמונות פגומות מאפשר לבצע הכנסה או הוצאת פריט או אדם לתמונה ואיחוד של כמה תמונות ישנות לתמונה משפחתית אחת.

התקשרו עכשיו 072-334-0707 והזמינו תיקון תמונות פגומות כדי שגם הזיכרון שלכם יישמר לעד!

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג