תיקון תמונות ישנות

תיקון תמונות ישנות בפיקס פיקסל – להחזיר את הצבע לזיכרונות שלכם

יש אצלכם תמונות ישנות שאיבדו את חיותן? אלבומי התמונות שלכם מלאים בתמונות מהעבר שהייתם רוצים לשדרג?  יש אצלכם תמונות פגומות שאתם בטוחים שכבר אין מה לעשות איתן? תיקון תמונות ישנות בפיקס פיקסל יעשה בשבילכם את העבודה ויהפוך את התמונות הישנות והפגומות לתמונות חדשות ומרהיבות.

חייגו עכשיו 072-334-0707 ונבצע בעבורכם תיקון תמונות ישנות באופן המקצועי ביותר.

תיקון תמונות ישנות בפיקס פיקסל – לא מתפשרים על פחות משלמות

התמונות הישנות השוכבות באלבומים דוהות ומאבדות את איכותן עם שנים; לכן כדאי בהקדם האפשרי לבצע בהם תיקון דיגיטלי איכותי שישדרג את מראן ויחזיר את חיותן. תיקון תמונות ישנות של פיקס פיסל ערוך לטפל בכל סוגי הפגמים הנפוצים כיום בתמונות הישנות: קרע, צבע דהוי, עיניים אדומות – התיקון המקצועי של פיקס פיקסל מסוגל להתמודד עם כל קושי אפשרי בתחום הצילום. במידה ויש בידכם את התשלילים של התמונות אז ניתן בחברת פיקס פיקסל גם לפתח את הנגטיבים היישר אל פורמטים דיגיטליים ובכך להוציא מהתמונה שצילמתם בעבר תמונה חדשה לחלוטין. תהליך תיקון תמונות ישנות בחברת פיקס פיקסל מבוצע על ידי מומחים בתחום הוידאו ובאמצעות המכשירים המתקדמים ביותר בעולם. אל תוותרו על אף אחת מהתמונות שלכם –  בפיקס פיקסל תוכלו להפוך את התמונות הפגומות לתמונות איכותיות ויפות.

 תיקון תמונות ישנות בפיקס פיקסל – שירות אישי עד לבית הלקוח

בפיקס פיקסל אנחנו מספקם שירות אישי ומסור לכל אחד ואחת מלקוחותינו. נציגי השירות שלנו פזורים בכל רחבי הארץ ונמצאים בזמינות מתמדת לפניות. אל תהססו לפנות אלינו עוד היום ובמהרה יגיע נציג שירות אליכם לקחת את התמונות שלכם אל המעבדה המתקדמת. תיקון התמונות מתבצע במהירות וביסודיות מרבית תוך כדי התייעצות טלפונית איתכם – הלקוחות – לגבי איך אתם רוצים שיראו התמונות בגרסתן האיכותית הסופית. בסופו של תהליך תיקון התמונות תוכלו לקבל בנוסף גם עותקים דיגיטליים של התמונות שתוכלו לגבות באינספור מקומות ואף להעלותן לרשת האינטרנט אם תרצו. אתם מוזמנים להצטרף ללקוחותינו הרבים והמרוצים ולהנות גם אתם מתיקון תמונות מהיר ומקצועי.

חייגו אלינו עוד היום

אל תתפשרו על פחות מהטוב ביותר בנוגע להנצחת זכרונותכם תיקון תמונות ישנות של פיקס פיקסל ישדרג את התמונות שלכם כך שתוכלו להציג אותן בגאווה רבה.

חייגו אלינו היום למספר 072-334-0707 ובמהרה התמונות שלכם יעברו תיקון חדשני שיחזיר להן את הצבע והחיות. פיקס פיקסל – לא מתפשרים על איכות!

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג