שירותי סריקה

רוצים להעביר את התמונות הישנות היישר אל הקדמה של המאה ה-21?
לצפות עם כל המשפחה בתמונות מהעבר על מסך הטלוויזיה בחדות מקסימלית? להחיות את הזיכרונות ולהחזיר להם את הצבע?  

חייגו עכשיו 072-334-0707 ותיהנו משירותי סריקה מקצועיים!


פיקס פיקסל – מקצועיות , אחריות ושירות אישי

אנחנו בפיקס פיקסל מציעים לכם שירותי סריקה מקצועיים ביותר שישמרו וישדרגו כל תמונה שלכם. אנו מספקים שירותי סריקה ברמה הגבוהה ביותר, ושירות אישי המותאם ללקוח – שירות הכולל ייעוץ, איסוף תמונות מבית הלקוח, סריקות בסורקים המתקדמים ביותר בעולם, ואחסון על שרתי אינטרנט – כשעובדים עם פיקס פיקסל –  יודעים שמקבלים את האיכות הגבוהה ביותר ואת השירות הטוב ביותר.   

שירותי סריקה באיכות גבוהה – לשימור ושדרוג התמונות

התמונות השוכבות באלבומים שלכם עשויות מחומרים כימיים שדוהים ומתפרקים עם השנים, לכן כדאי לשמור אותם בעותק דיגיטלי באיכות הגבוהה ביותר. אנחנו בפיקס פיקסל דואגים שכל הזיכרונות מאלבומי התמונות שלכם ישמרו בשיא החדות והצבע, ברזולוציה מקסימלית ושיהיה להם גיבוי בשרתים באינטרנט. היום כבר לא צריך לסמוך על עותק אחד של תמונות שהולך ודוהה, אפשר באמת להקפיא את הזמן בתמונות, לשדרג את המראה שלהן, ולעשות כך שהתמונות יראו פי כמה יותר טוב מהגרסה הדהויה שלהם באלבום. שירותי סריקה מקצועיים של פיקס פיקסל – יותר מכל חברה אחרת – מקפידים להשתמש בסורקים המתקדמים ביותר בעולם. השימוש בכלים המקצועיים ביותר הקיימים היום בשוק מביא את התמונות שלכם היישר אל העתיד של המאה ה-21 ומחייה מחדש את הזיכרונות.

אחסון על גבי שרתים – מנציח את התמונות שלכם

לאחר תהליך הייעוץ והסריקה חייבים לבחור שרתים מתאימים לאחסון התמונות שלכם ואת זה אנחנו בפיקס פיקסל עושים במקצועיות רבה. כיום יש שרתים רבים המציעים שירות של אחסון מידע ולכן אצלנו בפיקס פיקסל בוחרים לאחסון רק את אלו עם האמינות הגבוהה ביותר ברשת. שמירת התמונות על גבי השרתים האמינים ביותר היא הערובה הטובה ביותר להנצחתן.

שירותי סריקה פיקס פיקסל – שירות  מהיר מקצועי ואמין עד לבית הלקוח

אנחנו בפיקס פיקסל מספקים שירותי סריקה מהירים במיוחד ונגישים בכל רחבי הארץ: מהרגע שתיצרו איתנו קשר אנחנו נקבע פגישת ייעוץ מקצועי בהקדם ונתחיל לגלגל את התהליך שבסופו יהיו לכם עותקי תמונות דיגיטליים העולים באיכותם על המקור וללא תאריך תפוגה. השירות האמין של פיקס פיקסל פרוש בכל רחבי הארץ ונמצא בזמינות מתמדת לפניות.

 

התקשרו עכשיו 072-334-0707 – פיקס פיקסל תחייה לכם את הזיכרון!

 

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג