אנו חיים בעולם דיגיטלי. כחלק מהצרכים הדיגיטליים האישיים שלנו בבית ובבית העסק שלנו אנחנו צריכים לסרוק ולהדפיס מסמכים רבים כמו תמונות, תעודות שונות, חוזים, מסמכים פיננסיים ועוד… . בשביל שנוכל לסרוק ולהדפיס באופן נוח את כל המסמכים שאנחנו צריכים עלינו לעשות שימוש במדפסת איכותית. אם פעם בשביל לסרוק תמונות ולהדפיס אותן היה צורך בשני מכשירים שונים" סורק ומדפסת, הרי שהיום ניתן לרכוש או להשכיר מדפסות משולבות שמהוות שילוב של שני המכשירים גם יחד במכשיר אחד. כך ניתן למנוע סרבול על המדפים וליהנות מעבודה יעילה יותר.

על היתרונות של מדפסת משולבת

למדפסת משולבת יש הרבה מאוד יתרונות. השכרת מדפסות משולבות או קנייה שלהן יכולים להפוך את דרכי העבודה במשרד שלנו ליעלות יותר. בכל משרד יש צורך לסרוק ולהדפיס עשרות מסמכים מדי יום. באופן טבעי כאשר אפשר באותו הזמן גם לסרוק את המסמך וגם להדפיס אותו – השימוש במכשיר הופך למהיר ונוח יותר. באמצעות מכשיר המדפסת המשולבת הפקידים במשרד שלנו וכלל הצוות יוכלו להתפנות למשימות נוספות מלבד סריקה והדפסה של מסמכים.

למה כדאי להשקיע במדפסת משולבת לעסק ולבית?

כאשר אנחנו קונים מדפסת משולבת אנחנו צריכים להשקיע השקעה כספית חד פעמית משתלמת מאוד שיכולה לחסוך לנו הרבה מאוד כסף על קנייה של מכשירים שהיעילות שלהם פחות טובה. במכשיר משולב זה נוכל לסרוק תמונות בעסק שלנו ולסרוק גם מסמכים מקור שונים מחשבוניות ועד מסמכים של תעודות משלוח או מסמכים משפטיים שונים. בבית שלנו גם נוכל לתעד באמצעות המכשיר מסמכים שונים ולהפוך אותם לדיגיטליים. כך נוכל לסרוק תמונות ישנות מהילדות שלנו ולהדפיס אותן במגוון רחב של עותקים. כאשר סורקים תמונות ניתן גם לשפץ או לשנות אותן בתוכנות עיצוב תמונה שונות כמו פוטושופ כך שהמקור לא נפגע וניתן להדפיס לאותה התמונה מספר גרסאות בעלות עיצוב ומאפיינים שונים.

מה עדיף לשכור או לקנות מדפסת משולבת?

אם אנחנו רוצים לשדרג את בית העסק שלנו או את הבית הפרטי שלנו כדאי לנו להקדים לרכוש מדפסת משולבת. למעשה ברוב המכרים ניתן להשכיר מדפסות במקום לקנות אותן. השכרת מדפסות משולבות יכולה לאפשר לנו מצד אחד לחסוך כסף רב בייעול דרכי העבודה שלנו ובקיצור לוחות הזמנים ומצד שני היא יכולה לאפשר לנו לעשות שימוש מידי ומדיוק במכשיר ולאחר מכן לא נצטרך לבצע בו עבודות תחזוקה שונות. אם אנחנו יודעים שאנחנו צריכים לסרוק כמות מסוימת של מסמכים או תמונות למשך זמן קצר כמו שבוע או חודש כדאי לנו יותר לשכור את המכשיר המשולב ולא לקנות אותו. זה פשוט משתלם יותר והגיוני יותר מבחינה כלכלית וזה יכול לשמש אותנו באופן יעיל, נוח, מהיר וזמין מאוד.

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג