בימינו, רוב הצילומים נעשים במצלמות דיגיטליות, ובעיקר בסמארטפונים. אז איך תוכלו להפוך את תמונות הפילם הישנות והמרגשות להדפסי בד איכותיים ולהעניק להם מקום של כבוד בחיים המודרניים, המתומצתים בדרך כלל לגודלו של מסך הטלפון?

תמונות הן דרך נהדרת לשמר זיכרונות, אבל אם הייתם צלמים נלהבים לפני העידן הדיגיטלי, או שיש לכם תמונות משפחתיות ישנות שהייתם רוצים לראותן תלויות על הקיר, אל תחשבו שאם יש לכם רק תמונה פיזית, לא תוכלו להפוך אותה להדפסה איכותית.

בחירת התמונות המתאימות להדפסי הקנבס

אם אתם מחפשים דרכים שיסייעו לכם להפוך צילום ישן להדפסת קנבס איכותית, תצטרכו קודם כל לחפור בקופסת הנעליים הישנה, שבה בדרך כלל רבים מאתנו מאחסנים את צילומי הפילם המודפסים, ולהתחיל לנפות ולמיין את התמונות כדי למצוא את אלה המועדפות עליכם. יכול להיות שאתם רוצים תמונה שתייצג כל אחד מהדורות, או שאתם מעדיפים אוסף של תמונות משפחתיות המשתרעות על פני כמה עשורים, כך שאפשר יהיה לראות בבת אחת איך כולם גדלו והשתנו.

חשבו על קומפוזיציה, ואחר כך על איך ייראו התמונות המרגשות הללו כשהן מוצגות על קיר – האם כל המצולמים מסתכלים ישירות אל המצלמה? או אולי אלה צילומים שנלקחו תוך כדי פעילויות שונות, ובהם בני המשפחה עוסקים בפעילות מהנה כלשהי?

אף על פי שהעברת תמונות באמצעות הדוא״ל או הווטסאפ נראית קלה יותר, אם אתם משתמשים בתמונות ישנות פיזיות, ולא בקבצים דיגיטליים, ואין לכם סורק הגון בבית – תמיד תוכלו להקפיץ את המקור בדואר. חברות המציעות הדפסות על קנבס ישמחו תמיד לקבל את התמונות שלכם בצורה זו, ויחזירו לכם את התמונות בשלמותן כשיסיימו את ההדפסות.

הדפסת תמונות ישנות, פגומות או שרוטות

חשוב מאוד שתבחרו את התמונות הנכונות, אבל אל תוותרו על צילומים אהובים רק בגלל שהם נראים קצת מרופטים. ריטוש דיגיטלי הוא היום דבר שבשגרה, ויש דרכים רבות שבעזרתן ניתן לשפר את איכות התמונות הישנות, כך שבסופו של דבר יתאימו להדפסה על קנבס.

אנשי מקצוע יכולים להסיר שריטות, לחזק סימנים שהיטשטשו או לחתוך את התמונות על מנת להבטיח שהתמונות ימוסגרו בצורה מושלמת על בד הקנבס, ללא שום פגמים שיסיחו את הדעת. אז אל תדאגו אם התמונות העתיקות שעומדות להפוך להדפסות קנבס, אינן איכותיות במיוחד כי המומחים יוכלו לעשות כמעט הכול כדי לשפר ולהחיות אותן.

הדפסות קנבס באיכות טובה באמת!

למרות שאתם עשויים לחשוב שכל הדפסות הקנבס זהות, איכות ההדפסה תלויה מאוד באיכות הבד עצמו, בציוד ההדפסה ובדיו. אם כבר טרחתם לאסוף את כל הצילומים הישנים שלכם, אתם בוודאי רוצים הדפסה איכותית שמשפרת את הצילומים הישנים ומציעה תמונות קנבס נהדרות לקישוט קירות הבית.

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג