האם בתכם עמדת לחגוג בקרוב 12 אביבים ובכוונתכם לערוך לכבודה מסיבת בת מצווה באולם או גן אירועים? ובכן, מסיבת בת מצווה נחשבת לאירוע משפחתי יוקרתי אליו נהוג להזמין את חברותיה של כלת השמחה, קרובי משפחה, חברים, קולגות מהעבודה ומוזמנים נוספים. חלק מהאורחים אינם מכירים את בתכם, לכן כדאי להכין לכבוד האירוע המרגש והייחודי מצגת עם תמונות וכתוביות, אפקטים מיוחדים ואנימציות מדליקות.

את המצגת תוכלו להכין לבד בבית באמצעות תוכנות כמו פאוור פוינט, אך מומלץ לפנות לחברה מקצועית, המתמחה בצילומי בוק בת מצווה והפקת מצגות מרשימות עם תמונות באיכות גבוהה. את התמונות והשקופיות, מהן ניתן ללמוד על חייה של בתכם, עליכם לסרוק באיכות גבוהה, כך תוכלו להקרין את המצגת על מסך גדול באולם.

המרת צילומים, נגטיב ושקופיות לתמונות דיגיטליות

על מנת להכין מצגת בת מצווה עליכם לאסוף תמונות, צילומים ישנים ושקופיות מתקופות שונות בחייה של בתכם. גם אם יש לכם סורק ביתי או מדפסת משולבת עם סורק עליכם לדעת כי את המצגת אתם עומדים להקרין על מסך גדול, לכן לא ניתן להתפשר על איכות הסריקה. לשם כך, מומלץ לפנות לחברה מקצועית המתמחה בהמרת שקופיות וצילומים לתמונות דיגיטליות באיכות גבוהה. החברה יכולה גם לשפץ את התמונות באמצעות תוכנות גרפיות כמו פוטושופ, לערוך קולאז' יפהפה מהתמונות, להוסיף כתוביות או סמלים גרפיים ועוד.

עליכם לזכור כי תמונות הנמצאות באלבומים סובלות מבלאי מואץ, ובאמצעות סורק רגיל לא ניתן לטשטש כתמים ונזקים שנגרמו לצילומים, לנגטיב או לשקופיות. בעזרת חברה מקצועית המתמחה בהמרת צילומים ושקופיות לתמונות דיגיטליות, תוכלו ליהנות מקבצים גרפיים באיכות גבוהה, אותם תוכלו לשמור במחשב, לגבות בענן וכו'. את הקבצים תוכלו לשלב במצגת, בשומר מסך למחשב, להעלות לפרופיל שלכם בפייסבוק, לשתף באינסטגרם וכיוצא בזה.

הכנת מצגת תמונות

על פניו, תהליך הכנת מצגת תמונות נראה קל ורבים חושבים כי באמצעות תוכנות אופיס או תוכנות חינמיות שניתן להוריד באינטרנט, יוכלו להפיק מצגת מקצועית ומרשימה. מצגת מקצועית אינה רק אוסף של תמונות מחייה של הנערה אלא יש לתכנן אותה בקפידה ועם הרבה מחשבה. יש להכין מסד נתונים הכולל את המידע והתמונות להכנת המצגת, יש לסרוק באיכות גבוהה שקופיות ותמונות, במידה ואתם מעוניינים לסרוק תמונות ישנות או פגומות חשוב ללטש אותן באמצעות פוטושופ, כדאי להכין כתוביות בהתאמה לתמונות ולשלבי התפתחותה של כלת השמחה, ומומלץ לבחור מוזיקה שתלווה את המצגת ותוסיף לחוויה. כמו כן, מצגת מקצועית כוללת מעברים מרשימים, אנימציות מיוחדות ואפקטים היוצרים אווירה מרשימה. להפקת מצגת בת מצווה נדרש ניסיון רב וציוד מקצועי כמו סורק משוכלל באמצעותו ניתן לסרוק נגטיב, צילומים, מסמכים, ציורים ושקופיות.

לסיכום, כדי להכין מצגת בת מצווה מושקעת וייחודית, מומלץ לסרוק את השקופיות והצילומים לתמונות דיגיטליות באיכות גבוהה, השירות ניתן על ידי חברה מובילה בתחום המדיה הדיגיטלית. סריקת התמונות מאפשרת לכם לגבות אותן במחשב, וכמובן לשלבן במצגת לכבוד אירוע הבת מצווה הקרב ובא.

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג