האם יש לכם אלבומי תמונות ישנים עם תמונות מהילדות, מאירועים משפחתיים, מטיולים בחו"ל ומחופשות בארץ? אם כן, מתי בפעם האחרונה פתחתם את אלבומי התמונות? כיום, בעידן הדיגיטלי המודרני והמתקדם בו אנו חיים, אנו כמעט ולא מצלמים תמונות סטילס רגילות ומדפיסים אותן כדי לסדרן באלבומי תמונות מעוצבים, אלא אנו נוהגים לצלם במצלמה דיגיטלית חדשנית ומשוכללת, אם כי כיום את רוב התמונות אנו מצלמים בסמארטפון החכם.

לכן, כדי לשמור על אוסף הצילומים המרגשים השמור באלבומי תמונות ישנים, שאולי כבר החלו להצהיב, כדאי לסרוק את התמונות ולגבות אותם במחשב, על DVD ובענן. מעבר לכך, לבטח גם לכם יש פרופיל בפייסבוק ועד כה לא העליתם תמונות מעברכם המפואר, לכן הגיע הזמן לסרוק אלבומים של צילומי משפחה וליהנות משיתוף התמונות ברשת כדי לזכות בלייקים רבים, ובעיקר כדי ליהנות מהצילומים ולהביט בתמונות הנפלאות והמרגשות בכל פעם שרק רוצים.

סריקה מקצועית על ידי חברה

לבטח יש ברשותכם סורק ביתי או מדפסת משולבת, ואם לא, סביר להניח כי באפשרותכם לסרוק תמונות ומסמכים במקום העבודה. אם ניסיתם לסרוק אלבום תמונות כדי ליצור גיבוי של הצילומים החשובים, ועל מנת להעלות תמונות משפחתיות לרשתות החברתיות, סביר להניח כי גיליתם כי מדובר במשימה לא פשוטה כלל. מעבר להגדרות שעליכם לקבוע לסריקה איכותית לבטח גיליתם כי סריקה אורכת זמן רב, ולא לכל אחד יש אפשרות וסבלנות לסרוק תמונה אחר תמונה.

לכן, כדי ליהנות משירות מושלם ומסריקה מקצועית, מהירה ואיכותית, כדאי לפנות לחברה מובילה בתחום סריקת תמונות. כדאי לדעת כי יש חברות המציעות שירות עד בית הלקוח, לכן כל שעליכם לעשות הוא להזמין שירות, ולמסור לשליח את אלבומי התמונות ואת הצילומים החשובים שברצונכם לסרוק למדיה דיגיטלית. בסיום הסריקה, ובתוך זמן קצר יחסית, תקבלו חזרה דיסק עם כל התמונות ואת האלבומים, מיותר לציין כי הצילומים נסרקים באיכות גבוהה ובמקצועיות.

תיקון פגמים בתמונות משפחתיות ישנות

תמונות ישנות נוטות להצהיב ולצבור כתמים הנוצרים כתוצאה מפגעי הזמן ומלכלוך ואבק המצטברים באלבומים. לכן, לרוב, לא ניתן להסתפק בסריקה עצמית באמצעות סורק ביתי או סורק במדפסת משולבת בעבודה, מאחר ויש לתקן את הפגמים. חברה מקצועית לסריקת תמונות וצילומי משפחה מציעה שירות הכולל בין היתר ניקוי התמונות מאבק ולכלוך, תיקון פגמים ועיוותים בתמונות באמצעות תוכנות גרפיות מתקדמות, וסריקה מקצועית ברזולוציה גבוהה.

לסיכום, חשוב לגבות את צילומי המשפחה מחופשות, אירועים, טיולים ותמונות שצולמו בבית, את הצילומים המרגשים תוכלו לשתף עם חברים וקרובי משפחה בפייסבוק ובמייל, ובעיקר תוכלו לצפות בהם בנוחות על גבי מסך המחשב, בטלוויזיה, בטאבלט ובסמארטפון. התמונות המרגשות הן חלק בלתי נפרד מחייכם, לכן מומלץ להשקיע בסריקה איכותית וליהנות מהצילומים היפים בכל פעם שרוצים לצפות בהם לבד, עם בן הזוג או עם הילדים והנכדים.

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג