סריקת אלבומים

סריקת אלבומים – הנאה משפחתית

אוהבים לדפדף באלבומים המשפחתיים? הזיכרון המשפחתי יקר לכם והייתם רוצים לשמר אותו גם לדורות הבאים? אתם חייבים להזמין שירות סריקת אלבומים!

התקשרו ל- 072-334-0707 ואנו נדאג שהתמונות שלכם יישמרו לעד ותמיד באיכות מעולה!

לכל מי שיש ברשותו אלבומי תמונות מכיר את ההנאה של הדפדוף באלבום. הבעיה מתחילה כשלפתע אנו מגלים כי התמונות היקרות איבדו מאיכותן וכבר בקושי אפשר לזהות מי מופיע בהן. כמה חבל, כי לזיכרון המשפחתי  אין מחיר והוא הדבר שכולנו מאוד רוצים לשמר. אבל אל דאגה, זה אפשרי כמו גם אפשרי לתקן את התמונות הישנות, להחזיר להן צבע וחיות ואפילו להשלים בהן את החלקים החסרים. קוראים לזה סריקת אלבומים שלא רק מבטיחה חיי נצח לתמונות ולדמויות אלא גם מפנה המון מקום בבית. אצלנו בחברת פיקס פיקסל, גם אתם יכולים ליהנות משירות סריקת אלבומים מקצועי, איכותי, מהיר ובמחיר חסר תחרות.

סריקת אלבומים מסודרת ומאורגנת

אנחנו בחברת פיקס פיקסל מודעים מאוד לקשר שנוצר עם השנים בין האדם לאלבומי התמונות שלו. מאחורי כל אלבום לעתים טמון מטען רגשי רב בדמות תמונות מתקופות שונות, עם בני משפחה וחברים, טיולים, אירועים ועוד.

סריקת אלבומים מדוע?

  • לפנות מקום על המדפים ולהיפטר מאבק מיותר
  • לשמר תמונות לצמיתות בצורה דיגיטלית במחשב, כולל גיבוי
  • להעלות תמונות ישנות לפייסבוק ולשלוח אותן במייל לכל מקום
  • שיפור ושיפוץ תמונות קיימות כדי להחזיר להן רעננות וחיות

סריקת אלבומים מחייבת אותנו:

  • לשמור על הסדר של כל אלבום
  • לשמור על הדרך שבה אתם כלקוחות רוצים להמשיך ולזכור את האלבומים הללו
  • להעניק ללקוח את הנוחות המרבית והחיסכון בזמן
  • לספק ללקוח את התוצאה הטובה ביותר

לסרוק ולשחזר, לנקות ולהתפאר

סריקת אלבומים כוללת הוצאת התמונות בסדר שלהן, ניקוי וסריקה של כל תמונה ובמידת הצורך גם שיפור התמונות שיכול לבוא לידי ביטוי בהעלמת פגמים וחיזוק צבעים. במהלך סריקת אלבומים, באמצעות תוכנות עריכה דיגיטאלית מקצועיות, ציוד חדיש וגרפיקאים מיומנים ומנוסים, מקבל כל אלבום את הגרסה הדיגיטלית המהודרת שלו, שתוכל גם לשאת את שמו של האלבום המקורי, אם ניתנו שמות לאלבומים (על בסיס אנשים, שנים ותקופות). סריקת אלבומים בחברת פיקס פיקסל מחייה את התמונות ומחזירה אותן לעיני המשפחה והחברים. ניתן להשתמש באלבומים הללו לאירועים חברתיים, כמתנות לחברים ובני משפחה וגם בשביל השקט הנפשי.

התקשרו עוד היום ל- 072-334-0707 וצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם!

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג