ספר שורשים

ספר שורשים מהודר ויפה – רק בפיקס פיקסל

רוצים ספר שורשים מעוצב ומהודר שתוכלו להציג בגאווה בסלון המשפחתי? רוצים טיפול מקצועי בתמונות המשפחתיות הישנות שיחזיר להן את החיים? רוצים ספר מכובד שינציח את שורשי משפחתכם לדורות הבאים? עריכת ספר שורשים בחברת פיקס פיקסל תביא לכם מתנה נפלאה הביתה.

חייגו אלינו עכשיו 072-334-0707 ונערוך עבורכם ספר במהירות ומקצועיות!

עריכת ספר שורשים בפיקס פיקסל – עושים את זה באופן מקצועי

אם למטרת הגשה לבית הספר או להנצחת המשפחה בספר מכובד ומהודר – בפיקס פיקסל אנחנו עושים ספרי שורשים מכובדים ששווה לכל משפחה להחזיק בביתה. ספר שורשים ראוי ומכובד הוא ספר שכל המשפחה ואורחיה ייהנו ממנו. בפיקס פיקסל אנו מטפלים בתמונות המשפחתיות הישנות ובאמצעות שיחזור דיגיטלי מתקדם אנחנו מביאים את הצבעים המקוריים של התמונות למצב אופטימלי. חברת פיקס פיקסל מתמחה בשחזור ותיקון תמונות מהעבר. אתם בהחלט מוזמנים להביא לנו תמונות דהויות, קרועות או כל אוסף תמונות אחר שברשותכם ונראה לכם פגום ואנחנו נתקן, נשחזר ונחזיר לו את הצבע והחיים. עריכת ספר שורשים בפיקס פיקסל היא בחירה נכונה ואחראית כיוון שפיקס פיקסל מציעה לכם בנוסף לעריכת הספר המהודר ושיחזור התמונות, גם תיקוני צבע לפי בחירתכם – כל תמונה ישנה שנמצאת אצלכם תהפוך במעבדת הצילום שלנו לתמונה איכותית ומרהיבה.

ספר שורשים בחברת פיקס פיקסל – שירות אישי לאורך כל הדרך

בחברת פיקס פיקסל אנחנו נלווה אתכם לאורך כל תהליך הכנת ספר השורשים. החל מבחירת העיצוב, דרך שיבוץ התמונות ועד לגימור הסופי – בפיקס פיקסל אנחנו נגרום לכך שספר השורשים שלכם יהיה מתנה נהדרת לכל המשפחה. השירות המסור והמקצועי של פיקס פיקסל פרוש בכל רחבי הארץ ונמצא בזמינות מתמדת לפניות. תוך זמן קצר מרגע פנייתכם שליחנו יגיע אל ביתכם לקחת את אוסף התמונות ובמהרה נתחיל לעבוד על סריקת התמונות, תיקונם ושיבוצם באלבום המהודר. כל תמונה – ישנה ככל שתהיה – יכולה לעבור אצלנו את השחזור שיבטיח לה חיים ארוכים בספר השורשים.

חייגו אלינו עוד היום   

ספר שורשים עושים כדאי לעשות במקצועיות ואצל הטובים ביותר; אצלנו בפיקס פיקסל עובדים במעבדות הצילום המתקדמות ביותר; ומשתמשים במכשירים המתקדמים ביותר בתחום הצילום. על ספר השורשים לא מתפשרים – פנו בהקדם אל פיקס פיקסל ותהנו ממרב היתרונות המקצועיים של תחום התמונות והעיצוב.

פיקס פיקסל תערוך לכם ספר שיביא אור לבית.

חייגו אלינו עוד היום  072-334-0707 ונערוך עבורכם ספר שורשים מהודר שישמש אתכם שנים רבות.  

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג