ראש דיו

מי מאיתנו אשר המשפחה חשובה לו: מי שרוצה להפתיע בן משפחה מבוגר עם תמונות איכותית מן העבר: וכל מי שמבצע עבודת שורשים או מחקר אודות משפחתו – יוכל לעשות זאת, בצורה קלה מהירה ואיכותית יותר מאי פעם! זאת באמצעות יצירת אלבום משפחתי מקורי.

אלבום תמונות אשר בעבר היה מאוגד בתוך ספר עבה בו תאי אחסון דביקים או עשוי ניילון – הפך לאלבום דיגיטלי אשר כולל בתוכו תמונות סרוקות בנות עשרות שנים, אשר נסרקות על ידי אנשי המקצוע ואף מתוקנות ומשופצות באמצעות ציוד מקצועי וכישורים מקצועיים. פעולה זה מקנה את הדרך להנגיש עבור בני המשפחה תצלומים מתוקנים וברורים יותר, ובכך לגלות יותר אודות העבר המשפחתי.

אז מה צריך לדעת על סריקת תמונות?

ראש דיו

מי שמבצע הדפסה של תמונה ישנה או צילום העתקים על ידי מכונת צילום – יוכל לעשות זאת בקלות דרך מדפסת ביתית או משרדית בה ראש דיו איכותי שיספיק עבור כמות ההדפסות הרצויה. לעומת זאת, מי שיבחר בסריקה מקצועית: יוכל להנות משימור הזיכרונות על ידי סריקה ברורה ומעולה אותה מבצעים המומחים.

את השירות ניתן לקבל באתרים מקצועיים לסריקת תצלומים, אשר מספקים סריקה ושמירה על תצלומים קיימים. המומחים מגבים באופן דיגיטלי את האלמנטים החזותיים, מעבירים תמונות באיכות גבוהה אל קבצים כמו JPG , TIF , GIF וקבצים אחרים, ובכך עוזרים לרבים לשחזר אלמנטים ויזואליים במקצועיות. בכך אפשר להנות מחסכון בזמן ומאיכות מעולה! בעוד שהשירות יספק את הדרך לעצב אלבום משפחתי בצורה מקורית ואיכותית.

חשוב לדעת! סריקה איכותית תתקיים בדרך כלל באמצעות מומחים ובתי דפוס איכותיים. שכן לא ניתן לבצע שחזור איכותי באמצעות סורק או מדפסת ביתית.

מספר רעיונות לעיצוב אלבום משפחתי

אם אתם מחפשים אחר הדרך לעצב אלבום משפחתי, תוכל להיעזר בכמה רעיונות:

בניית מצגת

באמצעות סריקת תמונות קיימות וסקירה של אלמנטים מתוך האינטרנט או מרשתות חברתיות, אפשר לייצר מצגת מופלאה! זאת גם באמצעות כלי העיצוב של תוכנת פאוור פוינט.

יצירת אלבום וינטג'

בחנויות הצילום והמתנות ישנם מגוון אלבומים בהם אפשר לשלב תמונות מקוריות לצד תמונות סרוקות. בכך אפשר לבחון את התצלום המקורי ללא כתמים, בצבעים עזים, ובשלמות אותה חברות המומחיות בסריקה, מספקות.

שיפור תמונות עתיקות יומין

ישנם מקרים בהם מצויים באלבומים ישנים תצלומים של בני משפחה שכבר עברו מן העולם. באמצעות ציוד מקצועי, מיומנות וניסיון של גרפיקאי יעיל: אפשר לסרוק תצלומים בצורה שתשפץ את התצלום ותספק תוצאה ברורה ואיכותית יותר.

אז אם חשוב לכם לתעד את שורשי המשפחה, זה הזמן לפנות למקצוענים בתחום הסריקה, השיפוצים והגרפיקה, ליצירת אלבום תמונות מושלם!

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג