סריקת תמונות בפיקס פיקסל

בעבר, בכדי לקחת את הזיכרונות שלנו שמאוגדים כמובן באלבומי תמונות ממקום למקום, היינו צריכים לארוז מזוודה שלמה ולהיסחב עם משקל רב. הרי תמיד נחמד בעת בילוי משפחתי, לשלוף איזה אלבום ולהיזכר בתקופות של פעם.

לסריקת תמונות מקצועית התקשרו עוד היום ל- 072-334-0707 

 

היום, כל מה שאנחנו צריכים לעשות זה פשוט לשלוף את הסמארטפון שלנו או הלפ טופ האישי ולהתחיל ״לדפדף״ באלבומים הדיגיטליים המאוגדים אצלנו בתוך המכשיר הנייד שכן באמצעותו אנו מצלמים את האירועים והחוויות השונות או על ידי כניסה לתיקיות המסודרות אצלנו במחשב לפי תאריכים ואירועים.

יחד עם זאת, לאלבומים הישנים עדיין יש תפקיד חשוב בחיים שלנו. שם נמצאות התמונות של הילדות שלנו, התמונות מתקופת הצבא ולכן היום רבים מהאנשים נעזרים בשירות המכונה סריקת תמונות. לאילו שיש תמונות ישנות עוד יותר קיימים שירותים נוספים המכונים סריקת נגטיבים או סריקת שקופיות שהם בעצם התוצרים של המצלמות האנלוגיות.

בגדול, יש שתי אפשרויות לפנינו. האחת היא לסרוק את התמונות בעצמנו, בסורק ביתי מקצועי שכן היום יש סורקים איכותיים ומשוכללים אותם ניתן לרכוש עצמאית או לחלופין, לשלוח את התמונות הישנות שלנו שמאוגדות באלבומים למעבדה מקצועית המבצעת שירותי סריקה איכותיים והשאלה היא – מה עדיף.

סריקת תמונות ביתית לעומת סריקות מקצועיות

לרוב, בסורקים ביתיים יש שתיים או שלוש אפשרויות סריקה מבחינת הרזולוציה כאשר הנפוצות שבהן הן DPI 300, DPI600. לעומת זאת, במעבדות מקצועיות יש יותר אפשרויות סריקה אבל זו לא באמת הסיבה העיקרית שבגללה כדאי לבחור באופציה של מעבדה. ההבדל המשמעותי בין שתי האפשרויות בא לידי ביטוי דווקא בזמן שלוקח לסרוק כל תמונה ותמונה. בעוד סורק ביתי סורק את התמונה ברזולוציה של 600DPI במשך דקה, עם סורק מקצועי של מעבדה, הפעולה הזו לוקחת שניות. לכן, אם לוקחים בחשבון כמות גדולה של תמונות, כולל סריקה, עריכה, עיבוד ושמירה של כולן על קבצים במחשב, מדובר במשימה של זמן משמעותי, איכות הסריקה וידיים מקצועיות, כאשר מדובר במספר אלבומים. עניין נוסף קשור לניסיון שלכם. הרי אף אחד מאיתנו לא נולד סורק מקצועי ולכן עד שתשיגו שליטה מלאה, תלמדו להכיר את הסורק שרכשתם ואת האופציות השונות לסריקה, גם זה צפוי לקחת זמן רב בעוד במעבדה מקצועית יודעים לבצע את עבודת הסריקה בצורה יעילה, מקצועית ומהירה.

חשוב גם להבין שיש הבדל ניכר בין מדפסות המשלבות את רכיב הסריקה לבין סורקים מקצועיים הן באיכות התמונות והן במהירות הסריקה. שיקול נוסף ששווה להעלות בתהליך ההחלטה הוא עניין העיבוד של התמונה. במעבדה מקצועית יש את כל הכלים והמכשור במטרה להפוך כל תמונה דהויה, לא חדה או לא מספיק טובה לטובה יותר, מה שבמחשב ביתי, שוב ייקח לנו זמן רב ושוב לא בטוח, ייעשה במקצועיות.

לסריקת תמונות מקצועית חייגו עכשיו ל- 072-334-0707 

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג