מה אפשר להדפיס על קנבס, איזה גודל מומלץ לתלות בסלון ומה חשוב לדעת כשמזמינים קנבס לתלייה

מדי יום, אלפי לקוחות בכול רחבי העולם מזמינים הדפסות קנבס אצל חברה זו או אחרת. בעוד שרבות מהתמונות האלה נהדרות ורבות מהחברות שמייצרות הדפסים אלה עושות עבודה מהשורה הראשונה, עדיין יש פער בין מה שציבור הקונים יודע בכול מה שקשור לפרטי הזמנת הדפסת קנבס.

וזה לא מפתיע, אחרי הכול מדובר במידע די טכני. כדי שבכול זאת תהיו מודעים לדברים שחשוב לדעת, עוד לפני שאתם מבצעים את ההזמנה, הנה 4 טיפים חיוניים שכדאי לשים לב אליהם, לפני שאתם מבצעים הזמנה.

גודל הדפס הקנבס – כלל אצבע

כאשר תולים תמונה מעל לרהיטים כמו ספה, שולחן, אח וכו׳ – גודל התמונה צריך להיות ¾ מרוחב הרהיט מעליו היא תלויה, וגובה התלייה מעל לחלק העליון של הרהיט צריך להיות בין 30-15 ס״מ.

איכות התמונה – כי תמונה נהדרת מייצרת הדפס קנבס מושלם

הגורם שיקבע אם תקבלו הדפסת קנבס נהדרת היא איכות התמונה שלכם. אם התמונה לא ברזולוציה מספקת, אז לא משנה עד כמה החברה היא טובה, כי התמונה פשוט לא ניתנת להדפסה.

יש חברות שהמדיניות שלהן היא להחזיר את ההזמנה ולא לקבל על עצמן הדפסה על קנבס של תמונה באיכות ירודה.

נושא התמונה הוא משמעותי – האם באמת שווה להדפיס את התמונה הזו?

לא כל תמונה צריכה להיות מודפסת. אמנם זה לגמרי סובייקטיבי, כי יצירת מופת בעיני אחד, לא שווה כלום בעיניו של אחר. בכול זאת, אם איכות הצילום מספיק טובה, החברה בוודאי תדפיס אותה. הסיבה לכך היא שלעתים קרובות יש סיבות אישיות מאחורי הבחירה בתמונה, גם אם ממבט ראשון היא לא נראית כמשהו שמתאים לתלייה על הקיר.

אם תשאירו את הנסיבות המיוחדות הללו בצד, כדאי שתשאלו את עצמכם למה אתם רוצים להדפיס דווקא את התמונה הזאת על קנבס?

  • האם התמונה בפוקוס?
  • האם התאורה גרועה?
  • האם הילדים לא מסתכלים למצלמה?
  • האם העיניים שלהם פקוחות?
  • האם הצילום לא ייראה מספיק טוב על קיר הסלון?

אם איכות התמונה היא טובה אבל הצילום פשוט לא נהדר, חשבו שוב אם להדפיס אותה. אחרי הכול ההדפס ייתלה על הקיר שלכם, אולי למשך כל החיים. בחרו בצילום הכי טוב של הילדים, או כל נושא אחר שבחרתם.

קומפוזיציה – האם התמונה שלכם מציעה את הקומפוזיציה המתאימה להדפסת קנבס?

אם התמונה ברזולוציה טובה, היא בפוקוס והתאורה טובה ואפילו כול הילדים מופיעים בתמונה – עדיין לפניכם שולחן אוכל מלא צלחות, כוסות ובקבוקים ריקים למחצה, או צילום שבו חלק מראשי המצולמים חתוך, או שבקצה השמאלי רואים רק חלק מגופו של המצולם.

לא קל להגיע לקומפוזיציה הנכונה. כדי לעשות זאת נכון חשבו על הגובה שלכם כשאתם מצלמים. צילום בכריעה יכול לשנות את נקודת המבט שלכם. כשאתם מצלמים, התבוננו היטב בכול מה שנמצא במסגרת. למה חצי מהטלוויזיה מופיעה בצילום? מי זה שם ברקע? האם זו הרגל או היד של אדם שלא מופיע בצילום?

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג