הרגעים הכי יפים של החיים נלכדים בעין העדשה. לידתו של תינוק, חגיגות ימי הולדת, חתונות ועוד אירועים מרגשים. אבל תמונות עשויות ללכת לאיבוד בין חפצים, לדהות, להתבלות, במיוחד תמונות ישנות שהן אולי המזכרת היחידה שיש לכם מקרובי משפחה או מתקופת הילדות.
למרבה השמחה, קיימים מגוון אמצעים טכנולוגיים ודרכים לשמר תמונות עבר כך שהזיכרון ימשיך אתכם למשך שנים רבות.
לפניכם 5 דרכים מומלצות לשמירה אפקטיבית על תמונות:

סריקת תמונות מקצועית

דרך מצוינת להנציח תמונות היא באמצעות סריקת תמונות והעברתן לפורמט דיגיטלי. אלבומי התמונות העדכניים הם באונליין וסריקת תמונות וסידור החומר הדיגיטלי מהווה מחד, גיבוי להמשך ומאידך, אפשרות ליהנות מהתמונות בכל פלטפורמה דיגיטלית לפי העדפתכם.
במהלך הסריקה בהתאם לסיכום נעשים גם תיקונים המיועדים לתמונות ישנות שסימני הזמן ניכרים בהן, כמו תיקוני גוון, ניקוי כתמים, השלמת תמונה חסרה והכל תוך שיפור הרזולוציה והאיכות של התמונה. ניתן לסרוק לפורמט דיגיטלי הן תמונות והן נגטיבים ושקופיות וברגע שיש לכם את הכל סרוק, תוכלו לעבד את התמונות, לסדר אותם באלבומים דיגיטליים, להעלות לרשתות החברתיות, לשתף במערכות שיתוף קבצים עם בני משפחה וחברים וכדומה. חפשו חברה אמינה המציעה שירותי סריקה מקצועיים ומהירים כולל סידור החומר ותיקון התמונות באמצעים גרפיים ובטכנולוגיה מתקדמת.

אלבום תמונות דיגיטלי

צילום הוא חוויה אך גם עיצוב אלבום דיגיטלי הוא חוויה וכיום קיימים ממשקי בנייה ועיצוב ידידותיים ומהנים של אלבומי תמונות דיגיטליים המאפשרים להעלות בקלות תמונות, לאחסן אותן בענן ולסדר אותן במגוון רחב של עיצובים בטמפלטים שונים ובשלל סגנונות (ריבועי, מלבני וכדומה).
התוכנות הקיימות ואתרי האינטרנט וגם האפליקציות המציעים עיצוב אלבומים דיגיטליים מספקים כלים פשוטים לצורך עריכת תמונות במגוון צורות לרבות חידוד התמונה, תקריבים, פילטרים מיוחדים, תוספת טקסטואלית לצד התמונה, בחירת תמונת שער, הקדשה אישית.
ניתן לשלוח את האלבום הדיגיטלי להדפסה בשלל צורות לפי בחירה – עם כריכה קשה או רכה, בצורת הגדה של פסח, כיומן שנתי, לוח שנה ועוד. יצירה שהיא גם יפה וגם שימושית.

הגדלת תמונות לתלייה

תמיד ניתן להוסיף טאץ' אישי לבית באמצעות תליית תמונות וצילומים של בני המשפחה האהובים, דיירים הבית. ניתן לבחור תמונות שונות, להדפיס ולהגדיל ולתלות באופן כרונולוגי או תמונה מיוחדת של כל אחד בחדר שלו. מומלץ להגדיל את התמונות בבית דפוס מקצועי השומר על איכות התמונה גם בהגדלה, לבחור את סוג ההדפסה המועדף (למשל, על גבי קנבס) ולהתאים מסגרת מסוגננת להצגת התמונות כך שמתקבל תוצר מעוצב המשתלב היטב בחלל.

תמונות כמגנטים

אחת הדרכים האהובות על אנשים היא להדפיס תמונות שונות מתוך אירועים או פורטרטים או פשוט תמונות מחיי היום יום על גבי מגנט. הטכנולוגיה היום השתפרה פלאים וניתן להדפיס מגנטים שלא דוהים ומתקלפים במהירות וכן בעלי איכות חדה. המגנטים מתאימים לדלתות במיוחד של דלת המקרר, כך שבכל פעם שתעברו במטבח תזכרו ברגעים משמחים מחייכם.

תמונות על גבי מוצרים

אינסוף לאפשרויות ההדפסה המתקדמות. יש לכם ספל אהוב? מחברת מיוחדת? מגבת מועדפת? מצעים? מדבקות? אולי תרצו לשמור תמונות קרוב אליכם על ידי הדפסה על מגנט? חברות דפוס וחברות מתנות שונות מציעות הדפסות של תמונות על גבי מגוון רחב של מוצרים לכל אחד ואחד. פריטים עמם ניתן לעצב את הבית בניחוח פרסונאלי או להעניק מתנה בעלת טאץ' אישי למישהו שאהובים.

ברגע שסרקתם את התמונות ויש לכם אותן בפורמט דיגיטלי נפתח בפניכם עולם רחב של אפשרויות לשימור מעריכה ועיצוב של אלבומים דיגיטליים ועד הדפסתם או הדפסת התמונות על גבי מגנט או כל מוצר אחר שתרצו.

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג