תכנון משרד מנצח חשוב לקחת בחשבון את כל האלמנטים הנדרשים להקמת המשרד מבחירת קו עיצובי ועד הרהיטים והפריטים המשלימים וכמובן הציוד הטכני הנדרש לעבודה השוטפת. המדפסת היא אובייקט חשוב בכל משרד, בין אם להדפסת מסמכים ללקוחות, הסכמים, חוזים, דפי מידע ולכן, כדאי להשקיע מחשבה בבחירת המדפסת המתאימה ביותר לצרכי המשרד. יש משרדים שמשתמשים בתדירות גבוהה במיוחד במדפסות ואחרים זקוקים לאיכות ההדפסה הגבוהה ביותר. הדילמה היא באיזו מדפסת לבחור, אך גם באיזו קונסטלציה להשיג את המדפסת – האם באמצעות רכישה של הדגם שישרת את העובדים או השכרת מדפסות. שירות המספק את הדגם המועדף תמורת תשלום חודשי. בשנים האחרונות יותר ויותר משרדים בוחרים באופציה השנייה שמביאה עמה יתרונות רבים למקומות עבודה שמחפשים שקט נפשי. מדוע כדאי ומה חשוב לדעת לפני שהולכים על השכרה?

ליהנות מהדגם הטוב ביותר במחיר הטוב ביותר

מדפסת

אחד מהיתרונות הגדולים של מדפסות להשכרה טמון בכך שניתן לבחור מהיצע רחב של דגמים את הדגם המותאם לצרכים, בהתאם לפרמטרים חיוניים עבורכם. כמו למשל, מהירות הדפסה, רזולוציה, זיכרון, הדפסה דו צדדית, צבע, מדפסות משולבות – דגמים בסיסיים ועד דגמים מתקדמים ומשודרגים להפליא. אם אתם מחפשים מדפסת מתקדמת רוב הסיכויים שברכישה היא תעלה הרבה כסף ולא כל המשרדים יכולים להרשות לעצמם או מעוניינים להוציא סכום כה גבוה בתחילת דרכם המקצועית או בכלל ולכן, השכרה מעניקה מענה כלכלי אטרקטיבי במיוחד. אתם מקבלים מדפסת איכותית ומשלמים עליה כל חודש סכום קבוע, ידוע מראש, שהוא חלק מההוצאות השוטפות ויכולים ליהנות ממדפסת מעולה שלא הייתם יכולים להרשות לעצמכם בדרך אחרת או שהיתה מכניסה אתכם להוצאות מיותרות.

שירות מלא עד המשרד

כמו כל מוצר אלקטרוני גם למדפסת יכול להיות בלאי, דיו שנגמר, דפים שנתקעים ואז יש צורך להפסיק את העבודה השוטפת ולפנות לטכנאי מקצועי, להוציא על כך זמן וכסף. כאשר שוכרים מדפסת נהנים גם משירות מלא הכולל החלפת טונרים בעת הצורך, סטוק של דפים ותיקונים טכניים במידת הצורך – יש למי לפנות בכל שאלה ובעיה ואפשר להסיר דאגות בכל הנוגע למדפסת עצמה והתחזוקה שלה. לרוב אין לעובדי המשרד הידע הדרוש לביצוע התיקונים ולכן, עדיף להפקיד אותה בידיים מיומנויות שהחברה המשכירה שולחת במידה וחלה תקלה. יתרון נוסף הוא שלא תצטרכו להביא את המדפסת בעצמכם למעבדת שירות ותיקונים, כי חלק מהשירות הוא איסוף הדגם על ידי החברה המשכירה, טיפול בדגם והחזרתו מתוקן תוך אספקת דגם חלופי. לא תישארו בלי מענה והעבודה שלכם לא תיפגע בעקבות מדפסת מקולקלת.

שדרוגים שתוכלו להרשות לעצמכם

העולם הטכנולוגי מציע כל הזמן חידושים וגם בתחום המדפסות ניתן לראות שכלולים מבחינת רזולוציה ומהירות. כאשר רוכשים מדפסת קשה מאוד לממן תוך פרק זמן קצר מדפסת אחרת, מתקדמת יותר. לעומת זאת, כאשר שוכרים מדפסת אפשר לבדוק אם במסגרת הסכם השירות ניתן להחליף את הדגם ולשדרג אותו לפי הטכנולוגיה העדכנית ביותר.

בבואכם לשקול אופציה של השכרת מדפסות למשרד, חשוב לבחור את החברה המקצועית שתעניק לכם שירות השכרה. העדיפו חברה שהיא משווק מורשה של המותגים המובילים בזירת המדפסות ובדקו כמובן אילו מדפסות אופציונאליות, כך שתבחרו את הדגם הנכון ביותר לצרכים של המשרד בכל הנוגע להדפסה. שימו לב מה כולל הסכם השירות מבחינת אספקה, זמינות, חומרים, תיקונים, החלפת דגם ושדרוגים שונים וכמובן כמה זה עולה לכם בהשוואת רכישת מדפסת דומה וכל ההוצאות הפוטנציאליות שכרוכות ברכישה עצמאית. רוב הסיכויים שתגלו שבמדפסות משרדיות מתקדמות השכרה היא האופציה המשתלמת ביותר לטווח הארוך.

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג