רוצים שתהיה לכם אפשרות לצפות בחומר המצולם על גבי הקלטות הישנות? רוצים לצפות בסרטי המשפחה בנוחות ובזמינות מרבית?
רוצים להיות לגבות את סרטי המשפחה על עותקים רבים ככל הניתן?

חייגו עכשיו אל פיקס פיקסל 072-334-0707 ונעשה בשבילכם העברה מקלטת לדיסק באופן המהיר והמקצועי ביותר.

העברה מקלטת לדיסק – רק בפיקס פיקסל

אוסף הקלטות השוכב בארונות או בבוידם תפוס מקום, מעלה אבק, וגרוע מכך – הוא אינו זמין לצפייה לאנשים שאינם מחזיקים בביתם מכשיר וידאו. שירות העברה מקלטת לדיסק של פיקס פיקסל פותר את הבעיה. המרת הקלטות לעותקים דיגיטליים על גבי דיסק הופכת את הסרטים הארוכים על הקלטות – אלו שצריך כל רגע להריץ כדי להגיע אל הרגע המתאים – לסרטים דיגיטליים על גבי דיסק הנוחים ביותר לצפייה: כשעושים העברה מקלטת לדיסק בפיקס פיקסל, הסרט נצרב על דיסק ואפשר להעביר אותו ממקום למקום ולבחור במה רוצים לצפות במהירות ובקלות.

שירות מקצועי ומנוסה

השירות המקצועי והמנוסה של פיקס פיסל יבצע עבורכם העברה מקלטת לדיסק במהירות המקסימלית ובשיא המקצועיות. נציגנו המסורים יגיעו אל ביתכם ויקחו את אוסף הקלטות הביתיות אל מעבדת החברה שבה תתבצע ההעברה באמצעים המתקדמים ביותר בעולם. השימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בעולם כיום בתחום הוידאו והניסיון הרב של המומחים שלנו יעניק לכם מתנה נפלאה לבית – דיסקים דיגיטליים עם כל הזיכרונות הנוסטלגיים שלכם בחדות ואיכות צבע גבוהים ביותר. חווית הצפייה בדיסקים האיכותיים מהנה ביותר ואפשר גם ליצור מהם עותקים לגיבוי בכל מקום שרק תחפצו: על דיסקים נוספים, על הכונן הקשיח במחשב, על רשת האינטרנט – העברה מקלטת לדיסק תגבה את הזיכרונות הנוסטלגיים שלכם ותהפוך אותם לעל-זמניים ולנגישים בצורה שטרם הייתה קודם. השירות המקצועי של פיקס פיקסל פרוש בכל רחבי הארץ ונמצא בזמינות מתמדת לפניות.

העברה מקלטת לדיסק – התקשרו עוד היום

הקלטות הישנות הנמצאות אצלכם מאבדות את איכותן עם הזמן ולכן כדאי בהקדם האפשרי ליצור להן עותקים על גב דיסקים; הדיסקים הדיגיטליים יהיו זמינים, איכותיים ויספקו לכם חווית צפייה אופטימלית בזכרונות היקרים שלכם. התקשרו עוד היום אל פיקס פיקסל ונציג מטעמנו יקח את אוסף הקלטות הישנות ובמהרה יהיו אצלכם דיסקים דיגיטליים איכותיים שתוכלו לצפות בהם ביחד עם כל המשפחה והחברים.

אל תתנו לקלטות להמשיך להתבלות בארונות, במחסנים ובבוידם – התקשרו עוד היום לפיקס פיקסל 072-334-0707  ובמהרה נחייה עבורכם את הזיכרונות!

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג