המרת שקופיות לתמונות דיגיטליות

כיום, כל מה שהוצג בעבר על גבי שקופיות מוצג בקלות רבה על מסך המחשב

אם הייתם חלק מארגון כלשהו, הייתם באירוע משפחתי כזה או אחר או שאפילו השתייכתם למערכת החינוך, בכל שנה לפני שנת 2000, סביר להניח שאתם מכירים היטב את השקופיות עליהן אנחנו מדברים במאמר זה. בעבר, מטול השקופיות היה אמצעי התצוגה המרכזי והנוח ביותר בארגונים שונים, בכיתות לימוד, באוניברסיטאות, בצבא – הדבר היה קדמת הטכנולוגיה, ורק במאה הנוכחית ניתן להגיד שהן נעלמו מהעולם לחלוטין, והחליפו אותן המחשבים אותם מחברים למקרן בקלות רבה לתצוגה נוחה. משום כך, הרבה מאוד מהמידע המתועד על גבי אותן השקופיות הוא בלתי נגיש באמצעים סטנדרטיים, ויש צורך בהמרת שקופיות לתמונות דיגיטליות עבור שימור המידע הזה.

האם ניתן להמיר את השקופיות המיושנות לתמונות דיגיטליות, וכיצד הדבר מתבצע?

  • בהחלט ניתן להמיר – המרת שקופיות לתמונות דיגיטליות היא אפשרות מקצועית שבהחלט קיימת וזמינה עבור כל מי שיש בידיו שקופיות אותן הוא צריך להמיר ולשמר את המידע שנמצא עליהן. כיום, ישנן חברות המתמחות בביצוע עבודות בדיוק מסוג זה, בתהליך מקצועי שכולל, בבסיס שלו, סריקה של השקופיות ושיפור המראה ואיכות התמונה שעליהן, על מנת להשתמש בשקופיות הזו בצורה נוחה במיוחד כתמונות דיגיטליות.
  • על ביצוע התהליך – המרת שקופיות לתמונות דיגיטליות מתבצעת בתהליך שבבסיסו כאמור נמצאת הסריקה, אבל עוד לפני הסריקה יש צורך להכין את השקופיות לסריקה, לנקות אותן היטב, ורק אז להביא אותן לסריקה בפורמט ובגודל המתאים. לאחר מכן, יש לבצע עריכה דיגיטלית מתאימה בכדי לוודא שהן מתאימות לשימוש ולהצגה בצורה נוחה במיוחד בעתיד – בין אם מדובר בתמונות אישיות, במידע מקצועי או בזיכרון ארגוני.

אם אתם זקוקים להמרה של שקופיות לתמונות דיגיטליות, פנו לשירות המתמחה בכך

כאשר יש בידיכם כמות גדולה של שקופיות ישנות, הרי ששירות מקצועי של המרת שקופיות לתמונות דיגיטליות הוא שירות נחוץ במיוחד עבורכם. במקום לתת למידע הזה לרדת בתהום הנשייה ולא להיות זמין עוד לשימוש שלכם, של המשפחה שלכם או של הארגון אליו אתם משתייכים – בצעו סריקה מקצועית דרך שירות המתמחה בכך, ושמרו על המידע לאורך שנים.

לסריקת שקופיות לחץ כאן

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג