המרת קלטת וידאו לדיסק

המרת קלטת וידאו לדיסק – רק בפיקס פיקסל

רוצים לגבות את הזיכרונות יקרי הערך שלכם על גבי דיסקים חדישים? רוצים להיפטר כבר מאוסף הקלטות הישן התופס מקום? רוצים שתהיה לכם האפשרות לצפות בסרטי המשפחה הישנים בכל מקום שתחפצו? המרת קלטת וידאו לדיסק בפיקס פיקסל תפתור לכם את כל הבעיות.

חייגו עכשיו אלינו עכשיו 072-334-0707 ובמהרה יהיו בידכם עותקים דיגיטליים של סרטיכם הישנים והאהובים.

המרת קלטת וידאו לדיסק – במהירות ובמקצועיות

אוסף הקלטות הישנות הנמצא אצלכם ללא שימוש כבר שנים רבות הולך ומתבלה עם השנים ולכן כדאי בהקדם האפשרי לבצע אצלנו המרה מקצועית ובטוחה. המרת קלטת וידאו לדיסק דיגיטלי מבטיחה לכם שכל הסרטים המשפחתיים שצילמתם בעבר יוכלו להיות מוקרנים על מסך הטלוויזיה שלכם באיכות מרבית. המרת קלטת וידאו לדיסק דיגיטלי מנגישה את הסרטים המשפחתיים לכולם ובעיקר לדור הצעיר שלא ידע את מכשיר הוידאו ובעקבות המרת הקבצים יוכל סופסוף להיוודע לצילומים הנוסטלגיים של המשפחה – המרת קלטות הוידאו תנגיש לכולם את הזכרונות..

המרת קלטת וידאו לדיסק – שירות אישי ומקצועי

השירות המקצועי של פיקס פיקסל פרוש בכל רחבי הארץ ונותן מענה טלפוני בזמינות מתמדת. התקשרו אלינו עוד היום ונדאג לאסוף מביתכם את הקלטות הישנות ובהקדם האפשרי להחזירם עם הדיסקים הדיגיטליים האיכותיים. המרת קלטת וידאו לדיסק צריכה להיעשות בשיא המקצועיות על מנת לא לפגוע בקלטות ולספק לכם את הקבצים הדיגיטליים האיכותיים ביותר. בפיקס פיקסל אנחנו משתמשים במכשירים האיכותיים ביותר על מנת לבצע את ההמרה במקצועיות ובמהירות המרבית.  המרת קלטת וידאו לדיסק מאפשרת לכם לצפות בסרטים המשפחתיים בגל מקום שתחפצו; תוכל לצפות באמצעות מכשיר דיוידי; מחשב; ובמידה ותעתיקו מהדיסק את הקבצים אז תוכלו לצפות בסרטים בכל מכשיר וגם אפילו להעלות לאינטרנט ולשתף עם חברים.  ההמרה לדיסק דיגיטלי עושה מספר פעולות חשובות באותו הזמן: מגבה לכם את הסרטים לזמן בלתי מוגבל; מנגישה את הסרטים לכולם; מאפשרת לכם לשתף את הסרטים באינטרנט – המרת הסרטים היא אקט מתבקש ביותר לפני שהסרטים שלכם יתבלו בארונות. אל תהססו לפנות עוד היום אלינו – אל פיקס פיקסל – החברה המקצועית ביותר בארץ בתחום הוידאו.

חייגו אלינו עכשיו

חייגו עוד היום אלינו לפיקס פיקסל ובמהרה יהיו בידכם עותקים דיגיטליים איכותיים שתוכלו להנות מהם ללא הגבלת זמן. השירות האישי שלנו פרוש בכל רחבי הארץ ומחכה לפנייתכם. .

חייגו 072-334-0707 ונתחיל את התהליך המהיר שבסופו יהיו לכם דיסקים דיגיטליים איכותיים! 

 

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג