המרת קלטות לדיסקים

רוצים לצפות באוסף הקלטות מהעבר אך אין לכם מכשיר וידאו?
רוצים להחיות את הרגעים מהעבר באמצעות המרה דיגיטלית חדשנית? רוצים לגבות את הסרטים יקרי הערך שלכם בדיסקים דיגיטליים חדשים? לפיקס פיקסל יש את התשובה בשבילכם – המרת קלטות לדיסקים באופן מקצועי ומהיר ביותר.

חייגו עכשיו 072-334-0707 ונעביר את הקלטות הישנות שלכם היישר אל הקדמה של המאה ה-21.                         

המרת קלטות לדיסקים בפיקס פיקסל – כי הגיע הזמן

אוסף הקלטות השוכב אצלכם בארונות ובשאר מקומות האחסון מתקלקל עם השנים ומאבד מאיכות' לכן כדאי לכם בהקדם האפשרי להתקשר לפיקס פיקסל ולבצע המרת קלטות לדיסקים באופן האיכותי ביותר הקיים היום בשוק; ולהבטיח שהזיכרונות יקרי הערך שלכם יונצחו לתמיד. שירות המרת קלטות לדיסקים של פיקס פיקסל מספק באופן מקצועי ביותר את כל צרכי הלקוחות: יחס אישי, עבודה מהירה ומקצועית; עותקים דיגיטליים באיכות גבוהה ביותר – שירות המרת קלטות לדיסקים של פיקס פיקסל יעביר את הזיכרונות הישנים שלכם היישר אל מסך הטלוויזיה החדיש בסלון הביתי באופן מהיר ומקצועי ביותר.

המרה בפיקס פיקסל – השירות מעל הכל

אצלנו בפיקס פיקסל אנחנו מאמינים שהלקוח תמיד צריך לקבל את כל מה שמגיע לו ומעבר; לכן אנחנו נמצאים בזמינות מצמדת לפניות הלקוחות ומגיעים לכל רחבי הארץ לאסוף את הקלטות. השירות בפיקס פיקס הוא אישי ובמהלך כל תהליך ההמרה מהקלטת האנלוגית הישנה לדיסקים הדיגיטלים החדישים נהיה אתכם בקשר על מנת להבטיח שהצילומים יקרי הערך שלכם יועברו כפי רצונכם ובאיכות הרצויה. המרת קלטות לדיסקים נותנת לכם אפשרויות רבות שלא היו לכם קודם: תוכלו להקרין את הסרטים בכל מחשב או משיר דיוידי; תוכלו ליצור כמה עותקים שרק תרצו; תוכלו להעלות את הסרטים לאינטרנט ולשתף אותם עם חברים – המרת קלטות לדיסקים כדאית והכרחית ביותר על מנת להפוך את זכרונותכם מהעבר לשמישים וזמינים לכל שימוש בו תחפצו. הרשו לעצמכם להתאים את הסרטים יקרי הערך שלכם אל שנות האלפיים והמירו את הקלטות לדיסקים.

התקשרו עוד היום לפיקס פיקסל

התקשרו עוד היום לפיקס פיקסל והצטרפו ללקוחותינו הרבים הנהנים כיום מהאפשרות לצפות בסרטי המשפחה על גבי דיסקים דיגיטליים איכותיים. מהרגע שתחייגו אלינו – לפיקס פיקסל – נתחיל בתהליך המקצועי והמהיר שיעביר את הרגעים הנוסטלגיים שלכם היישר אל המאה ה-21.

חייגו 072-334-0707 ובתוך זמן קצר תוכלו גם אתם להנות מהסרטים שלכם באיכות דיגיטלית מרהיבה

 

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג