המרת קלטות וידאו ל dvd

המרת קלטות וידאו ל DVD –  להחזיר לחיים את הסרטים המשפחתיים

רוצים להעביר את סרטי המשפחה מהקלטות הישנות אל מסך הטלוויזיה החדש? רוצים להיפטר מאוסף הקלטות הישן ולהעביר את כל תוכנו אל תקליטי DVD? רוצים שתהיה לכם את האפשרות לצפות בסרטי המשפחה בכל מקום שתרצו ואף להעלותם לאינטרנט?

חייגו אלינו עוד היום   072-334-0707 ונבצע עבורכם המרת קלטות ל DVD באופן מהיר ומקצועי

המרת קלטות וידאו ל DVD – שומרת ומשדרגת את הסרטים שלכם

הרשו לעצמכם לשחרר את הסרטים היקרים לכם מהפורמט המיושן בו הם מאוחסנים. הפורמט האנלוגי של קלטות הוידאו נחשב למיושן כבר שנים רבות; הפס המגנטי מתבלה עם השנים; אין אפשרות לממשק נוח עם מחשבים – על קלטות הוידאו הישנות אבד כבר ממזמן הקלח וכדאי להוציא מהן את החומר המצולם בהקדם האפשרי. המרת קלטות וידאו ל DVD תאפשר לחומר המצולם שלכם סופסוף לצאת מהפס המגנטי בוא הוא היה כלוא ולהשתחרר אל עבר העולם הדיגיטלי המשותף שבו כל העולם מדבר כבר שנים ארוכות. המרת קלטות וידאו ל DVD תאפשר לכם לצפות בסרטים מהעבר בכל מקום שבו תחפצו: בסלון; במחשב; ולאחר המרה פשוטה גם באינטרנט.          

המרת קלטות וידאו ל DVD – בפיקס פיקסל עושים את זה מקצועי

חברת פיקס פיקסל ידועה בכל הארץ כמומחית מספר אחת לכל תחומי הוידאו. המרת קלטות וידאו ל DVD בפיקס פיקסל היא הבחירה הנכונה והמקצועית ביותר. המומחים של פיקס פיקסל דואגים לכל פריים ופריים של הסרטים שלכם ומבטיחים שה DVD אליו הסרטים יועתקו יהיה באיכות המקסימלית. המרת קלטות וידאו ל DVD בפיקס פיקסל נעשית במומחיות רבה ובמהירות כך שבמהרה יהיו בידכם הדיסקים הדיגיטליים ותוכלו לצפות בהם בהנאה. התקשרו עוד היום לפיקס פיקסל ובמהרה יגיע אליכם שליח לאסוף את הקלטות מביתכם. המרת קלטות וידאו ל-DVD תתבצע באיכות הגבוהה ביותר הקיימת בשוק. כשיהיו בידכם התקליטים הדיגיטליים תוכלו להעתיק מהם מספר עותקים בלתי מוגבל ולהביא לכל בני משפחתכם כמתנה מקורית.

חייגו אלינו עוד היום

השירות המסור והמקצועי של פיקס פיקסל נמצא בזמינות מתמדת לפניות ופרוש לאורך כל המדינה. אל תהססו לחייג אלינו עוד היום ונבצע עבורכם את המרת הוידאו מהקלטות הישנות אל ההווה הדיגיטלי של ה DVD. הרשו לעצמכם לשחרר את הסרטים היקרים ללבכם אל עבר העולם הדיגיטלי הגדול של השיתוף והתקשרו אלינו בהקדם.

חייגו עכשיו  072-334-0707  ואנחנו בפיקס פיקסל נשחזר את זכרונותכם המרגשים מהעבר ונביא אותם אל הקדמה של המאה ה-21!

 

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג