המרת קלטות וידאו למחשב

כיום לרוב הבתים בארץ אין מכשיר וידאו המסוגל להקרין את סרטי הוידאו שלכם על גבי מסך הטלוויזיה; וקלטות הוידאו השוכבות בארון או בבוידם ללא תזוזה מעלות אבק והפס המגנטי שלהן מתכלה עם השנים; לכן כדאי בהקדם האפשרי להתקשר לפיקס פיקסל  072-334-0707 ואנחנו נאסוף את הקלטות מביתכם ונמיר אותן לפורמט דיגיטלי אותו איכותי, זמין, ונוח לשימוש.

המרת קלטות וידאו למחשב – להביא את הקלטות מהעבר אל שנות האלפיים

קלטות הוידאו הן פורמט שכבר אבד עליו הקלח בסוף שנות ה-90': מכשירי וידאו כבר לא נמכרים; הקלטות מתכלות בארונות ללא שימוש; והזיכרונות היקרים המוטבעים עליהן הולכים לאיבוד. כיום אין ספק שהמרת קלטות וידאו למחשב בהקדם האפשרי תציל את החומר יקר הערך המוטבע עליהן ותעביר את הסרטים שלכם היישר אל הקדמה הטכנולוגית ואל מסך הטלוויזיה בסלון. אל תסמכו עוד על העותק המקורי של הסרטים ההולך ודוהה בארון; התקשרו אלינו עוד היום ונמיר את כל הקלטות שלכם אל פורמט דיגיטלי איכותי, נגיש וזמין. חישבו רגע על אוסף הקלטות שלכם השוכב בארון ללא שימוש – את כל האוסף הזה אתם יכולים כיום לאחסן על כונן קשיח נייד וקומפקטי שאפשר להביאו לאן שרוצים התקשרו אלינו עוד היום ונעביר בשבילכם את אוסף הקלטות אל פורמט דיגיטלי חדש ואיכותי.

המרת קלטות וידאו למחשב בפיקס פיקסל – שירות לקוחות אישי ומקצועי

אצלנו בפיקס פיקסל שירות הלקוחות מעל הכל ולכן אנחנו נמצאים אתכם – הלקוחות – בקשר מתמיד בתהליך ההמרה כך שכל החומר שאתם רוצים יועבר באיכות המקסימלית וכפי רצונכם. אתם חייבים לעשות המרת קלטות וידאו למחשב על מנת לגבות את הזיכרונות יקרי הערך ולהבטיח שהם נמצאים במקום בטוח. המרת קלטות וידאו למחשב נותנת לכם את האפשרות לעשות אינספור גיבויים לסרטים שלכם ובכך מבטיחה להם חיי נצח .יתרון נוסף בהמרה זו הוא שבניגוד לקלטות הוידאו המאבדות מאיכותן עם הזמן – הקבצים תמיד יישארו באותה האיכות ואף יהיה ניתן לערוך בהם שינויים כפי רצונכם. לאחר שנבצע המרת קלטות וידאו למחשב תוכלו בקלות רבה להביא את הקבצים לכל מסך חדיש שתרצו ולהקרין בו את הסרטים שלכם.

אל תהססו – חייגו אלינו עכשיו

המרת קלטות וידאו למחשב כדאי לבצע אצל הטובים ביותר בארץ – אצל פיקס פיקסל – חייגו אלינו עוד היום 072-334-0707 ובמהרה יהיו לכם עותקים דיגיטליים איכותיים של הסרטים מהעבר. 

 

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג