המרת קלטות אודיו

המרת קלטות אודיו לקבצים דיגיטליים – רק בפיקס פיקסל

יש ברשותכם קלטות אודיו רבות שאין באפשרותכם להאזין להם? רוצים להנגיש את המוזיקה האהובה עליכם לפורמט דיגיטלי זמין? רוצים להעביר את אוסף הקלטות הישן שלכם היישר אל המאה ה-21?

המרת קלטות אודיו בפיקס פיקסל תעשה עבורכם את העבודה. חייגו עוד היום 072-334-0707 ובמהרה נבצע עבורכם המרת אודיו יסודית ומקצועית.

המרת קלטות אודיו – רק בפיקס פיקסל

כבר שנים רבות שקלטות האודיו האנלוגיות לא רלוונטיות. בעידן הדיגיטלי של ימינו כל המוזיקה מועברת בסטרימינג, בסמארטפון וב-MP3. קלטות האודיו המחזיקות בתוכן מוזיקה והקלטות יקרות ערך כבר לא בשימוש, ותופסות מקום שלא לצורך. המרת קלטות אודיו לקבצים דיגיטליים הינה מתבקשת ופותרת את הבעיה בקלות. התקשרו עוד היום לפיקס פיקסל – חברת שירותי הטכנולוגיה מס' 1 בארץ – ואנחנו נבצע עבורכם המרת קלטות אודיו לפורמטים דיגיטליים במהירות ובמקצועיות המרבית. המרת קלטות אודיו לפורמטים דיגיטליים חיונית מסיבות רבות: הסרט המגנטי עליו מוטבע הקול בקלטת הולך ומתכלה עם השנים ולכן יצירת עותק דיגיטלי איכותי תציל את ההקלטה מפני פגעי הזמן; ההקלטות על קלטת השמע אינן ניתנות לשמיעה אלא במכשירי טייפ למיניהם הכמעט ולא קיימים היום –  המרת קלטות אודיו לקבצים דיגיטליים תנגיש את ההקלטות לכולם.

פיקס פיקסל – שירות אישי עד הבית

המרת קלטות אודיו כדאי לבצע באופן מקצועי ובטוח ביותר ועל כן כדאי לפנות לחברה המומחית ביותר בארץ בתחום ההמרות הדיגיטליות. פיקס פיקסל היא חברה המבצעת את כל תחומי ההמרות בתחום הוידאו והאודיו ומספקת ללקוחותיה שירות אישי ומקצועי ביותר. נציגי השירות שלנו פרושים בכל רחבי הארץ ונמצאים בזמינות מתמדת לפניות. חייגו אלינו עוד היום ונתחיל בתהליך המזורז והיסודי שבסופו יהיו לכם קבצים דיגיטליים איכותיים של כל אוסף הקלטות הישנות שלכם. במעבדת האודיו שלנו עובדים טובי המומחים במקצוע הסאונד כך שהקבצים הדיגיטליים ישמעו באופן האופטימלי ביותר.

חייגו אלינו עוד היום

אל תשאירו את קלטות האודיו להמשיך להתכלות בארון או בבוידם, פנו אלינו עוד היום ונבצע עבורכם המרה שתוציא מהקלטות שלכם את המיטב ותשמור על הסאונד שלהם ברמה המיטבית. המרת קלטות האודיו לפורמטים דיגיטליים תיתן לכם אפשרויות רבות שלא היו לכם קודם: ההקלטות שלכם מכל הזמנים יועברו לאמצעי אחסון קומפקטיים וזמינים ביותר ואפילו אם תרצו תוכלו להעלותם לרשת האינטרנט.

חייגו אלינו עוד היום 072-334-0707 ובמהרה ההקלטות שלכם יעברו אל הקדמה של המאה ה-21!

 

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג