המרת פילם לדיגיטלי

המרת פילם לדיגיטלי – רק בפיקס פיקסל

רוצים להעביר את התמונות מהעבר אל המאה ה-21? רוצים ליצור גיבויים איכותיים לכל אוספי התמונות שלכם? רוצים להפוך את התמונות מהעבר לזמינות לצפייה מתי שרק תרצו?

חייגו אלינו עכשיו 072-334-0707 ונבצע עבורכם המרת פילם לדיגיטלי באיכות גבוהה ביותר.

המרת פילם לדיגיטלי – להחיות את העבר הנוסטלגי

הנגטיבים (תשלילים) הנמצאים אצלכם באחסון עשויים מחומרים כימיים הדוהים ומאבדים מאיכותם עם השנים. לכן כדאי לכם בהקדם האפשרי ליצור קשר איתנו – עם פיקס פיקסל – ואנו נאסוף מכם את התשלילים וניצור מהם תמונות דיגיטליות איכותיות. המרת פילם לדיגיטלי מספקת עבורכם את המענה המושלם לגיבוי מרבי של התמונות; את הקבצים הדיגיטליים אפשר לגבור אינספור פעמים; כשאתם מבצעים המרת פילם לדיגיטלי עם פיקס פיקסל ההמרה מתבצעת לתמונות הדיגיטליות האיכותיות ביותר. במקרים רבים העותק הדיגיטלי נראה עוד יותר טוב מהמקור שצבעיו דהו עם השנים. המרת פילם לדיגיטלי עם פיקס פיקסל תחזיר את הצבע לזכרונותכם הנוסטלגיים ותחייה את העבר.

המרת פילם לדיגיטלי – שירות אישי הפרוש בכל הארץ

השירות של פיקס פיקסל פרוש בכל רחבי הארץ ונותן מענה מיידי לכל פנייה. אל תהססו ליצור איתנו קשר עוד היום ובמהרה נגלגל את התהליך שבסופו יהיה גיבוי דיגיטלי מלא לכל התמונות שלכם. הגיבוי הדיגיטלי נותן לכם אפשרויות רבות שלא קיימות בתמונות הישנות; תוכלו לערוך ולשנות את צבעם של התמונות הדיגיטליות; תוכלו לאחסן תמונות שנמצאות בעשרות אלבומים בתוך דיסק-און-קי קומפקטי הנכנס בכל ארנק; תוכלו לשתף את התמונות ברשת עם החברים ובני המשפחה ולהנות מהם ביחד מהרגעים הנוסטלגיים המונצחים – המרת פילם לדיגיטלי עם פיקס פיקסל תעביר את התמונות מהעבר אל קדמת הטכנולוגיה ותנגיש לכם ולקרוביכם את כל הרגעים היפים מהעבר.                                                     

חייגו אלינו עוד היום

את התמונות היקרות לליבכם כדאי להמיר במצב האופטימלי ביותר ולכן חשוב מאוד לבצע את ההמרה לדיגיטלי בהקדם האפשרי. חייגו אלינו עוד היום ובמהרה כל אוסף התמונות שלכם הנמצא באלבומים יגובה בתמונות דיגיטליות מרהיבות שעולות באיכותן על המקור שדהה עם הזמן. המרת הנגטיבים שלכם לדיגיטלי תחזיר לחיים את התמונות שצילמתם בעבר ותהפוך אותן לנגישות בעבור כל מי שתרצו. אל תהססו לעשות גיבוי לכל אוספי התמונות שלכם, זו הדרך היחידה להבטיח שהזיכרון תמיד ישמר ובאיכות הגבוהה ביותר.

חייגו עוד היום 072-334-0707 ונבצע עבורכם את המרת הפילם לדיגיטלי באופן האיכותי ביותר. אנחנו בפיקס פיקסל נחייה לכם את הזכרונות! 

 

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג