האוסף הישן של הקלטות שלכם שוכב ומעלה אבק בארון?
רוצים לצפות בצילומים מהעבר אבל אין לכם מכשיר וידאו?
רוצים לעבור כמו כולם אל העתיד של וידאו דיגיטלי?

התקשרו עכשיו לפיקס פיקסל – 072-334-0707 ונהפוך את כל סרטוני הוידאו שלכם לבטוחים מפני פגעי הזמן וזמינים לצפייה מתי שרק יתחשק לכם.

המרת וידאו ל-DVD במהירות ובמקצועיות

שירות המרת וידאו ל-DVD בפיקס פיקסל מתבצע במהירות ובמקצועיות: משיחת הטלפון הראשונה עם נציג הלקוחות שלנו –דרך ההמרה באמצעים החדשניים ביותר בתחום – ועד לעותק הדיגיטלי הסופי אנחנו מלווים אתכם בתהליך המהיר כך שכל החומר החשוב והיקר ללבכם יועבר בשיא האיכות הקיימת היום בשוק.  אצלנו בפיקס פיקסל מתבצעת המרת וידאו ל-DVD במקצועיות ובאיכות כה גבוהה כך שמייד תרצו לשתף בסרטים המחודשים את כל מכריכם ולצפות בהם יחדיו.

המרת וידאו ל-DVD איכותי ונגיש

הסרט המגנטי של קלטות הוידאו עשוי מחומרים כימיים שמתפרקים עם הזמן והסרט מאבד מאיכותו בכל יום שעובר; התשובה של ימינו לבעיה זו היא המרת החומר האנלוגי של הקלטות אל הפורמט שבו פועל כל העולם בר שנים רבות – הפורמט הדיגיטלי. המרת הסרטים לפורמט דיגיטלי שומרת על איכותם המקורית ואף גורמת לסרטים מהעבר להראות טוב יותר על מסכי הטלוויזיה החדשים. כשמגבים את הסרטים מהקלטות על גבי דיסקים של DVD אפשר להיות רגועים ולדעת שהזיכרונות היקרים ללבכם נמצאים במקום בטוח. המרת דיסקים ל-DVD – ולא לאף פורמט אחר – נותנת זמינות לסרטי הצילום שלכם ויכולת הקרנה בכל סלון משפחתי כך שתוכלו להקרין את סרטי המשפחה בבתי המכרים שלכם בהנאה גדולה.

פיקס פיקסל – שירות המרת וידאו ל-DVD עד הבית

המרת וידאו ל-DVD כדאית מסיבות רבות: הסרטים בקלטות הישנות כבר לא זמינים והאחסון שלהם לאורך זמן שוחק את איכותן; מדיסק ה-DVD ניתן להעביר את החומר לפורמטים דיגיטליים אחרים ואפילו להעלות לרשת אם רוצים; ודיסק ה-DVD תופס פחות נפח מקלטות הוידאו הישנות והקיבולת שלו גדולה יותר. שירות המרת וידאו ל-DVD  בפיקס פיקסל מתבצע במהירות וללא שום מאמץ מצד הלקוח; מהרגע שכל ההוראות לגבי החומר המצולם ניתנו הלקוח יכול להיות רגוע שבמהרה יגיעו אליו עד הבית תקליטי ה-DVD  של החומר המצולם באיכות גבוהה ביותר. המענה הטלפוני של פיקס פיקסל זמין ופנוי לשירותכם

חייגו אלינו 072-334-0707 – ונעביר את הסרטים הישנים שלכם היישר אל הקדמה של המאה ה-21.

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג