רוצים להעביר את הסרטים מהקלטות הישנות לדיסק דיוידי שניתן לצפות בו בכל בית?
רוצים להחזיר את החיות והצבעים לסרטי המשפחה הישנים שלכם?
רוצים להפוך את זיכרונותיכם יקרי הערך לזמינים ומגובים ככל האפשר?

לפיקס פיקסל יש את הפתרון בשבילכם – המרת וידאו לדיוידי באיכות גבוהה בתהליך מהיר ומקצועי ביותר. חייגו עוד היום 072-334-0707 ובמהרה יהיו בידכם עותקי דיוידי איכותיים.

המרת וידאו לדיוידי – שירות מהיר ומקצועי

הגיע הזמן להיפטר מאוסף הקלטות הישנות ולהעביר את הסרטים שעליהן אל פורמטים דיגיטליים מתקדמים. המרת וידאו לדיוידי – ולא לשום פורמט אחר – תיתן לכם את האופציה להעביר את הרגעים הנוסטלגיים שלכם לעותק דיגיטלי חומרי שתוכלו להעביר למכרים, לשכפל, ולגבות באינטרנט בכל אתר אחסון שבו תחפצו. אין צורך היום להמשיך להצטער על כך שאין כבר מכשיר וידאו להציג את הקלטות הישנות מהעבר – פנו עוד היום אל פיקס פיקסל ונבצע עבורכם המרה מהירה, יסודית ומקצועית של הסרטים היקרים ללבכם היישר אל דיסק דיוידי איכותי, נגיש ובטוח.

המרת וידאו לדיוידי – רק בפיקס פיקסל

הקלטות השוכבות כיום בארון שלכם או בכל מקום אחסון אחר הולכות ומאבדות את איכותן עם השנים ובעוד זמן לא רב הפס המגנטי שלהם יתבלה ואיכותן תצנח באופן דרסטי; לכן כדאי בהקדם האפשרי להביא את אוסף הקלטות הישן אלינו – לפיקס פיקסל – ואנחנו נבצע המרה יסודית ומהירה של כל הזיכרונות היקרים שלכם היישר אל דיוידי איכותי הניתן לגיבוי. המרת וידאו לדיוידי איכותי תיתן לכם אופציה שלא הייתה לכם בעבר; לצפות ביחד באיכות גבוהה בסרטוני המשפחה כשכל יתרונות המדיום הדיגיטלי עומדים לרשותכם: תוכלו להתחיל ולעצור בכל נקודה שבה תחפצו על ציר הזמן של הסרטונים; להנות מהצבעונית ומהחיות של הצבעים שעברו שיחזור במעבדות – כל היתרונות של הקדמה הטכנולוגית העכשווית יגיעו אליכם לסלון.  במידה ותחפצו בכך תוכלו גם לגבות את הסרטים שלכם בכל מדיה דיגיטלית אחרת ללא שום בעיה. המרת וידאו לדיוידי בפיקס פיקסל מגבה את הזיכרונות היקרים שלכם והופכת אותם לזמינים לכל.

חייגו אלינו עוד היום

השירות המסור והמקצועי של פיקס פיקסל פרוש בכל רחבי הארץ ומצוי בזמינות מתמדת לפניות בטלפון; התקשרו בהקדם לפיקס פיקסל ונבצע עבורכם המרת וידאו לדיוידי באופן המהיר והיסודי ביותר. 

חייגו  אלינו עכשיו 072-334-0707 ובמהרה נהפוך את הסרטים הישנים שלכם לסרטים צבעוניים, חיים ונגישים שתוכלו להנות מהם שנים רבות

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג