רוצים להוציא את החומר המצולם מהקלטות הישנות?
להיפטר מאוסף הקלטות שתופס מקום ומתקלקל?
לשבת עם כל המשפחה ולצפות ביחד ברגעים המרגשים מהעבר?

חייגו עכשיו 072-334-0707 ונספק לכם שירות המרה מקלטת לדיסק באופן מהיר ואיכותי

פיקס פיקסל – המרה מקלטת לדיסק דיגיטלי איכותי

בפיקס פיקסל אנו מבצעים המרה מקלטת לדיסק באופן מהיר ואיכותי ביותר; ההמרה תתבצע על-פי דרישתכם לכל פורמט דיגיטלי שתחפצו; והשירות שלנו מותאם לכל לקוח וכולל את איסוף הקלטות מביתכם, ייעוץ לגבי פורמט ההמרה הרצוי, והמרה באמצעות המכשירים המתקדמים בתחום. כשעובדים איתנו – עם פיקס פיקסל  – התוצאה היא עותק דיגיטלי ברמה הטובה והאיכותית ביותר. התקשרו עוד היום ונקבע מועד לאסוף את הקלטות הישנות ולהעבירן אל שנות האלפיים.

המרה – כדאי במהרה

כיום למשפחות רבות בישראל יש אוספי קלטות ההולכים ומאבדים את איכותם בשל תנאי האחסון ופגעי הזמן השוחקים אותם. התשובה של ימינו היא המרה מקלטת לדיסק דיגיטלי שתנציח את הזיכרונות ותעביר אותם אל שנות האלפיים. בפיקס פיקסל אנו ממירים את קלטות הוידאו הישנות לפורמטים דיגיטליים בחדות, צבע, ורזולוציה שיעניקו לכם חווית צפייה חדשה ומרעננת ברגעים הנוסטלגיים מהעבר. היום כבר אין צורך לשמור על אוסף הקלטות הישן – אפשר להתקשר לפיקס פיקסל ושליח מטעמנו ייקח אותו לחברה; ונעביר את הרגעים היקרים שלכם לפורמטים אמינים ואיכותיים. לאחר המרה מקלטת לדיסק דיגיטלי הצפייה תהיה חווייתית פי כמה – גם בגלל הזמינות וגם בשל האיכות שקפצה מדרגה – המרה מקלטת לדיסק אצל פיקס פיקסל היא המרה באמצעים המתקדמים ביותר שיש. אם הרגעים המצולמים שלכם מהעבר יקרים ללבכם התקשרו עוד היום לפיקס פיקסל ואנחנו נחייה מחדש את הזיכרונות המצולמים ונעביר אותם דרך קדמת הטכנולוגיה אל הסלון שלכם בזמינות מקסימלית.

שירות מהיר

המרה מקלטת לדיסק חייבת להיות מבוצעת בצורה המקצועית והאיכותית ביותר ולכן השירות שלנו מייעץ ללקוחות באילו פורמטים רצוי להמיר. הזמינות והנגישות של פיקס פיקסל הם שם-דבר בענף הוידאו בארץ ובכל מקום בו אתם גרים תקבלו שירות מהיר ומקצועי. מהשיחה הראשונה ועד למסירת הדיסק עם העותקים הדיגיטליים אנו נלווה אתכם בתהליך כך שכל החומר הרצוי יועבר ובאיכות שתדרשו. לפיקס פיקסל יש אינספור לקוחות מרוצים בכל רחבי הארץ שנהנים כיום מהזמינות של סרטי הוידאו הדיגיטליים ונשמח אם תצטרפו גם אתם למעגל לקוחותינו המרוצים.

התקשרו למספר 072-334-0707 – ובמהרה יהיו לזיכרונותיכם המצולמים גיבויים איכותיים ומקצועיים

 

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג