הדפסת תמונות גדולות לאו דווקא אומרת התפשרות על האיכות כבעבר.

עם השתדרגות טכנולוגיית ההדפסה והעליה ברזולוציית ההדפסה היום אפשר להגיע לרמה זהה בין תמונה קטנה לגדולה.

אז אחרי ששחררנו אתכם מן המיתוס הגדול ביותר השורר סביב נושא הדפסת תמונות גדולות אפשר להמשיך.

בין אם אתם מעוניינים למצוא דרך טיפה אחרת לקשט את החלל, להוסיף טיפה סטייל, להנציח רגע ענק בענק, תמונה גדולה היא הפתרון עבורכם.

זה יכול להיות תמונה של הילדים, או הר פוג'י, זאת יכולה להיות המונה ליזה בכבודה ובעצמה, השמיים הם הגבול.

הבית הוא לא המקום היחידי שבו נתקל בתמונות גדולות, נוכל לראותם במשרדים, תערוכות, ומוזיאונים. אבל ששש.. אל תגלו לאף אחד שחשפנו את הסוד הזה. כן כן זה פיקסו גברת.עוד אופציה נהדרת היא לצורך פרסום, חברות רבות בוחרות להשתמש בהדפסת תמונות גדולות ככלי שיווקי לכל דבר.

הדפסת תמונה

שמיםלב איך המותגים הופכים לפריטי אומנות עם השנים? קטע אה..

ההמלצה שלנו היא לשלוח תמונה ברמת רזולוציה גבוהה וחדה להשגת גימור איכותי.

רוב החברות שמתעסקות בהדפסת תמונות גדולות תומכות בכל הפלטפורמות הקיימות ותוכלו לשלוח את התמונה דרך וואצאפ, מייל, או הודעה רגילה בהשוואה לימים של פעם שהייתם צריכים להגיע לחנות הצילום עם דיסק און קי או גרוע מכך, פילים.

ברוב המקרים אפילו לא תצטרכו לצאת מהבית ותוכלו לשלוח ישירות לחנות הצילום דרך האתר ולבחור בגודל הרצוי, החברה תדאג להדפיס עבורכם ולשלוח עד לביתכם. כיף בעידן הדיגיטלי אה?

מחירי המשלוחים ינועו בין 15-30 שקלים ולפעמים בהזמנות גדולות ומיוחדות תקבלו משלוח חינם.

כשמתעסקים עם תמונות גדולות כדאי לקחת מידות לפני שמזמינים בכדי שלא נגלה שבסוף אין לנו מספיק מקום בתוספת המסגרת. אחר כך נמצא את עצמנו תקועים עם תמונה ענקית של האריה שצילמנו בספארי ורק חבל שאין לנו מקום לתלות אותה.

 

חומרי גלם ל – הדפסת תמונות גדולות

הדפסה על נייר צילום – בהדפסה מתקבלת תמונה חדה, צבעים מדויקים עם עמידות צבע לאורך שנים.

 

הדפסה על קנבס – שהיא ככל הניראה האופציה הפופולרית ביותר היום בשוק הביתי, בעקבות ההתקדמות שחלה בטכנולוגיות ההדפסה והשתכללות מכונות הדפסה תעשייתיות וגם הביתיות. הדפסת תמונות וציורים על גבי קנבס כיום היא תהליך מהיר ופשוט. אופנת הדפסה על חולצות ובדים הפכה בשנים האחרונות מאוד פופולארית ומקובלת אך הדפסת קנבס היא שיכולה להפוך תמונה דיגיטלית פשוטה ליצירה מעוצבת ורבת משמעות.

את הקנבס מותחים על מסגרת עץ לתליה על הקיר ומחירו זול בהשוואה למתחרים.

בנוסף בהדפסה מסוג זה לא נצטרך להשתמש במסגרת.

 

הדפסה על קאפה – קאפה הינו חומר קשיח, קלקר דחוס ועמיד בעל פני שטח חלקים. משטחי קפאה מגיעים בעובי שונה והם משמשים את כל מי שמעוניין להדביק חומרים מסוימים (תמונות או ציורים) על גבי המשטח. את פעולת ההדבקה על משטח הקאפה קל מאוד לביצוע ועדיין נותן לנו מראה

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג