הדפסה וסריקה של תמונות לצורך קישוט ונוי הפכו לעניין נפוץ מאוד בשנים האחרונות, שכן ישראלים אוהבים להדפיס תמונות אותם צילמו במהלך אירועים חווייתיים בין אם מדובר במסיבת יום הולדת טיול בר מצוה בחוץ לארץ או מסיבת חינה של חברה טובה וכו' – ישראלים אוהבים מזכרות מאירועים משמחים. לצורך כך הם מדפיסים תמונות שהם אוהבים במיוחד כדי לתלות אותם במרחבי הבית בין אם באמצעות הדפסה על קנבס, פרספקס, בלוק עץ וכדומה.

מהו בד הקנבס ומה אפשר להדפיס עליו?

קנבס הינו משטח בד ארוג אשר מוסיפים לו חומר מיוחד העוזר להקשות אותו, את אותו בד מותחים על מסגרת עץ מלבני או ריבועי, מגיע בגדלים שונים לרוב הוא משמש כאחד מסוגי המשטחים לציור עבור אומנים, חובבי ציור ועוד. בין היתר הוא משמש בשנים האחרונות כמשטח להדפסה של תמונות בין אם מדובר על הדפסה של תמונות אנשים, נופים, צלמים חובבים או צלמים מקצועיים. ככלל, סריקת והדפסת תמונות על קנבס מאפשרת להדפיס תמונות שונות שאוהבים, זה יכול להיות תמונה מאירוע כמו חתונה או לידה, מטיול מיוחד, תמונה של אדם בודד או של משפחה, תמונה של נופים או של ערים, למעשה כל תמונה שרוצים. מעבר לכך במידה ונתקלתם בתמונה אותה אתם מאוד אוהבים, תמונה שאתם רוצים שתתלה אצלכם בסלון, במשרד או בחדר השינה ניתן להדפיס אותה על בד קנבס בכל גודל. חשוב מאוד להקפיד על איכות התמונה, ככל שהתמונה באיכות ורזולוציה טובה יותר כך היא תראה טוב יותר בהדפסה. אפשר להדפיס תמונה אחת גדולה או סט של תמונות קטנות.

להדפסת תמונות על קנבס יתרונות רבים בין היתר משום שניתן להדפיס את התמונה שרוצים ולאחר ההדפסה לבחור האם להשאיר את התמונה נקייה וככה לתלות אותה או להוסיף לה מסגרת כלשהי אשר תיתן לה מראה אחר, שונה ומיוחד. הדפסה על בד קנבס היא איכותית ומאפשרת לצבע להישאר מבלי לדהות לאורך שנים רבות. בשל ההדפסה על סוג החומר הזה בשילוב דיו מיוחד התמונה המודפסת לרוב נראית כמו ציור שמן אקרילי מה שנותן לה מראה מיוחד, שונה ולא עוד סתם תמונה, מראה אשר משפיע עיצובית על המרחב בו היא תלויה. כיוון שבד הקנבס הוא קל יחסית, אפשר לתלות אותו בקלות ואין צורך בקידוח מיוחד בקיר אלא אם התמונה היא עם מסגרת מה שמוסיף לה משקל, כאשר מדובר על תמונת נוף או ציור אותה אתם רוכשים ומדפיסים על הבד המחיר שלה זול משמעותית מאשר רכישת תמונה מקורית. על קנבס ניתן להדפיס כל תמונה בכל גודל בתנאי שהאיכות שלה מספיק טובה, כך תוכלו להדפיס תמונה אחת גדולה או קולאז' עם מספר תמונות מועדפות שערכתם לבחירתכם.

Comments are closed.

דילוג לתוכן לחץ כאן לחיוג